به گزارش افکارخبر، مهدی رجب‌زاده در خصوص تساوی ۴ بر ۴ تیمش مقابل تراکتورسازی گفت: واقعا بازی عجیبی بود. ما بدموقعی گل خوردیم و اگر در نیمه اول با تساوی به رختکن می‌رفتیم، در نیمه دوم سه گل نمی‌خوردیم. وقتی گل دوم را خوردیم، دنبال جبران بودیم که روی ضدحمله حریف گل سوم را خوردیم و این موضوع شیرازه تیم ما را به‌هم ریخت. خیلی سخت بود که این نتیجه را جبران کنیم، ولی خوشبختانه این اتفاق افتاد.

وی ادامه داد: بعد از اینکه گل دوم را زدیم امیدوار شدیم که بازی را به تساوی بکشیم. بازیکنان ما بعد از این گل روحیه گرفتند و واقعا باغیرت بازی کردند. اگر پنج دقیقه دیگر بازی ادامه داشت می‌توانستیم گل پنجم را زده و درنهایت برنده بازی شویم.

هافبک ذوب‌آهن در خصوص عصبانیت یحیی گل‌محمدی در این مسابقه عنوان کرد: به هر حال سرمربی همیشه تحت فشار است و شرایط بازی هم طوری بود که آقا یحیی حرص می‌خورد. جدا از مسائل فنی، مهم‌ترین موضوع به صحنه‌ای مربوط می‌شد که روی من خطای پنالتی صورت گرفت، اما داور از آن به سادگی گذشت. به نظر من اگر آن پنالتی گرفته می‌شد شاید سرنوشت بازی فرق می‌کرد.

رجبزاده درمورد دربی روز جمعه پایتخت و پیشبینیاش از نتیجه این مسابقه گفت: من طرفدار هیچکدام از دو تیم پرسپولیس و استقلال نیستم و امیدوارم دربی مساوی شود. نتیجه مساوی به سود تیم ما است.