به گزارش افکارخبر، حمید درخشان در رابطه با بازی روز جمعه پرسپولیس برابر استقلال در هفته یازدهم لیگ برتر گفت: این بازی مسابقه خوبی از کار در می‌آید. اگر دو تیم بازی محتاطانه را در دستور خود قرار ندهند و برای به ثمر رساندن گل در زمین تلاش کنند، می‌توانیم دربی خوب و جذابی را تماشا کنیم.

وی ضمن اشاره به پیروزی دو تیم پرسپولیس و استقلال در دیدارهای پیش از دربی افزود: هر دو تیم بازی‌های پیش دربی خود را با پیروزی پشت سر گذاشته‌اند و شرایط خوبی پیش از آغاز این بازی دارند.

سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که معمولا در بازی‌های پیش از دربی که دو تیم به پیروزی می‌رسند، تقابل دو تیم جذاب از کار در نمی‌آید تصریح کرد: جذابیت دربی بستگی به نظر مربیان دارد. هر چه قدر تفکر مربیان هجومی تر باشد، بازی جذاب‌تر و تماشا‌گر پسند تر دنبال می‌شود.

درخشان در پایان در خصوص پیش‌بینی‌اش از نتیجه دربی خاطرنشان کرد: به هر حال امیدوارم که پرسپولیس بتواند به پیروزی دست پیدا کند. فکر می‌کنم که شاگردان برانکو با یک گل در این مسابقه به پیروزی برسند.

هشتاد و یکمین دیدار تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس در چارچوب هفته یازدهم از پانزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر ساعت ۱۵:۳۰ روز جمعه هشتم آبان ماه به قضاوت محسن ترکی در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد.