به گزارش افکارخبر، کاظم محمودی در مورد اینکه تراکتورسازی پیروزی ۴ بر یک را در ۱۰ دقیقه با تساوی ۴ بر ۴ عوض کرد، عنوان کرد: تراکتورسازی بازی مقابل ذوب آهن را خیلی خوب آغاز کرد و گل سروش رفیعی در ابتدای مسابقه واقعاً حرفه‌ای بود بعد در این گل شیرازه ذوب آهن به هم ریخت و آنها نتوانستند تاکتیک‌های مدنظر خود را اجرایی کنند. از طرف دیگر تراکتورسازی هم بسیار باکیفیت بازی می‌کرد و حملات خطرناکی را روی دروازه حریف تدارک می‌دیدید. این تیم از جناحین خیلی خوب حمله می‌کرد و توانست در دقیقه ۸۱،۴ بر یک از حریف خود پیش بیفتد.

وی افزود: فکر می‌کنم مشکل تراکتورسازی در بازی دیروز تعویض‌های بد کادر فنی بود آنها مثل دیدار مقابل نفت تهران نتوانستند در حساس‌ترین دقایق تصمیم درستی بگیرند اگر کادر فنی تراکتورسازی در آن لحظات آرامش خود را حفظ می‌کرد و تغییرات مناسبی را اعمال می‌کرد می‌توانست این پیروزی را حفظ کرده و به موفقیت خود تداوم ببخشد اما عکس این اتفاق افتاد و تیم در ۹ دقیقه سه گل دریافت کرد.

مربی سابق تراکتورسازی در پاسخ به این سؤال که چه عاملی را در رقم خوردن این اتفاق مؤثر می‌داند، تصریح کرد: فکر می‌کنم سه عامل در این مسئله خیلی مهم بود اول اینکه تیم تعویض‌های مناسبی انجام نمی‌دهد، مورد دوم جنب و جوش زیاد اولیویرا در کنار زمین است که باعثشده تمرکز این تیم بر هم بریزد. اولیویرا در کنار زمین حرکات اضافه انجام می‌دهد و این مسئله ذهن او را از اتفاقات درون زمین دور می‌کند. او اگر بیشتر تمرکزش به بازی باشد و در کنار زمین ‌آرام‌تر باشد می‌تواند تصمیمات بهتری بگیرد و از رقم خوردن اتفاقاتی مثل بازی دیروز و دیدار فصل قبل مقابل نفت تهران جلوگیری کند.

وی افزود: همچنین عدم کمک گرفتن یا کمک ندادن خوب از سوی یک دستیار قوی می‌تواند در اتفاقاتی مثل بازی دیروز نقش داشته باشد. نمی‌دانم اولیویرا از چه کسی کمک فکری می‌گیرد اما این طور که ما می‌بینیم او از اتفاقات بازی زیاد اطلاع ندارد. در مقابل شما دیدید یحیی گل‌محمدی با ارائه چند تغییر در تیمش روند بازی را عوض کرد و توانست باخت را با تساوی عوض کند. فکر می‌کنم ترسو بودن هم در نتیجه دیروز تأثیر داشت وقتی تیم در حال حمله است از حریف جلو افتاده نیازی نیست مهاجمان را بیرون بکشیم و مدافع وارد کنیم. این تصمیمات تیم را متضرر کرد.

پیشکسوت تراکتورسازی در مورد اینکه به نظر میرسد اولیویرا بیش از حد وارد حاشیه شده و برخی رفتارهای او به نظر مصنوعی به نظر میرسد، تصریح کرد: اولیویرا هر وقت نتیجه نگیرد توپ را به هیأت مدیره و مدیریت میاندازد اکنون به هفته یازدهم رسیدیم و دیگر کسی این مسئله را قبول نمیکند که تیم به هماهنگی نرسیده است او نباید این اتفاقاتی که در زمین رخ میدهد را به گردن مدیریت باشگاه بیندازد. مدیریت باشگاه امکانات لازم را در اختیار کادر فنی قرار داده شما ببینید هر کدام از بازیکنان تراکتورسازی یک ستاره هستند. سروش رفیعی، بختیار رحمانی، محمد ایران پوریان، شجاع خلیلزاده، سزار و ... هر کدام توانایی زیادی دارند همچنین سعید عباسی و هیأت مدیره هم مدیریت خوبی داشتند و مشکلات تیم را بسیار کاهش دادند.