به گزارشافکارخبر،علی اکبر طاهری پس از شکست تیمش برابر تیم ذوب آهن و حذف از گردونه رقابت های جام حذفی با بیان اینکه بارها درخصوص داوری ها به فدراسیون و شخص کفاشیان نامه نوشته ایم، افزود: متاسفانه علی کفاشیان به نامه های اعتراضی ما توجهی نکرده و حتی پاسخ ما را نداده است.
وی افزود: مطمئنم مسوولان فدراسیون فوتبال الان درحال خندیدن به همه ما هستند و با احساسات پاک میلیون ها هوادار بازی می کنند.

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس درپاسخ به این سووال که آیا دراین خصوص شکایتی به وزیر ورزش و جوانان نیز برده اید گفت: به وزیر هم نامه زدیم اما وزیر مگر چه کار می تواند بکند آیا می تواند بیاید و به جای کمیته داوران برای ما پنل داوری بچیند.
طاهری درحالیکه بسیار ناراحت بود اضافه کرد: کفاشیان اگر به ما احترام می گذاشت به نامه های باشگاه پرسپولیس پاسخ می داد اوحتی یک بار هم ما را برای گفت وگو نخواسته است.

وی ادامه داد: داوران متاسفانه علیه ما سوت می زنند دراین هفته ها توپ به دست نخورده پنالتی می گیرند و امروز نیز توپ به بدن دروازه بان ما خورده او را اخراج می کنند و این نحوه قضاوت هیچ توجیهی ندارد.
طاهری در ادامه از تمامی کارشناسان داوری عاجزانه درخواست کرد: لطفا از این به بعد علیه تیم ما کارشناسی کنید وقتی داوران اشتباهات خود را می بینند جرات بیشتری برابر ما پیدا کرده و بدون دلیل تیم ما را جریمه می کنند.

وی با بیان اینکه هواداران و کارشناسان از تیم مدیریتی باشگاه پرسپولیس انتظار بیشتری دارند، اطمینان داد: ما به هر کجا که می توانستیم شکایت برده ایم اما به نظر می رسد گویا این روند نمی خواهد علیه تیم ما متوقف شود پس تنها راهی که برای ما می ماند افشاگری است که بزودی آن را انجام خواهیم داد.
تيم پرسپوليس روز چهارشنبه در يک بازي جنجالي مغلوب تيم ذوب آهن شد و از گردونه رقابت هاي حذفي فوتبال کنار رفت.