به گزارش افکارخبر، وزیر ورزش و جوانان درپاسخ به نامه علی اکبر طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس خطاب به نصرالله سجادی معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان دستور بررسی داوری بازی پرسپولیس و ذوب آهن را صادر کرد.

در بخشی از نامه طاهری نایب رئیس هیئت مدیره و سرپرست باشگاه پرسپولیس موضوع چنین آمده است:

«در دیدار روز چهارشنبه ۱۳ آبان در چارچوب رقابت‌های جام حذفی میان دو تیم پرسپولیس و ذوب‌آهن شاهد قضاوت ناعادلانه و یک طرفه داوران بوده‌ایم، همانگونه که در نامه‌های قبلی به آن اشاره شد تبعات امنیتی و اجتماعی که آثار سو و مخرب اینگونه قضاوت‌ها به دنبال دارد موجب نگرانی بیش از پیش شده و ذهن تماشاگران به این سمت، سوق داده که گویی نتایج فوتبال خارج از مستطیل سبز و حتی پیش از آغاز مسابقات تعیین می‌گردد. لذا از وزیر محترم تقاضا دارم کمیته‌ای در خصوص بررسی قضاوت بازی مذکور تشکیل شود.»

محمود گودرزی در پاسخ به درخواست سرپرست باشگاه پرسپولیس، معاون قهرمانی این وزارتخانه را مسئول بررسی داوری‌های لیگ برتر و خصوصاً بازی‌های پرسپولیس و دیدار اخیرش با ذوب آهن کرد. در دستور وزیر به سجادی آمده است:

" جناب آقای دکتر سجادی
ترتیبی اتخاذ شود که هر چه سریعتر معضل داوری بررسی و احقاق حق شود. ظاهرا قضاوتهای پراشتباه به ویژه علیه باشگاههای پرطرفدار پرسپولیس، تراکتورسازی و... به صورت یک فعالیت معمول درآمده است. پیگیری تا حل مساله به طور جدی، ضروری است.