به گزارشافکارخبر، اشتباه یدالله جهانبازی، داور بازی ذوب آهن و پرسپولیس در چارچوب مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی، با سر و صدای فراوانی همراه و به سوژه داغ رسانه های خبری تبدیل شد.محمود خوردبین درباره شرایط این روزهای پرسپولیس صحبت کرده است که در ادامه می خوانید:* حالا که چند روز از بازی ذوب آهن و پرسپولیس گذشته باز هم از دست داور مسابقه عصبانی هستید؟

- بحثعصبانیت یا آرامش مطرح نیست. از اول فصل دارند پرسپولیس را اذیت می کنند و این مسئله آزاردهنده است.* شما معتقدید که این اتفاق از روی عمد است؟

- نه، من چنین اعتقادی نداشته و ندارم. به نظرم بیشتر اشتباهات سهوی است که یک مقدار هم به لجبازی می زند. متاسفانه پرسپولیس از ابتدای فصل ۵ بازی را در لیگ و جام حذفی باخته که همگی به اشتباهات داوری بازمی گردد!* یعنی هر ۵ شکست پرسپولیس تقصیر داوران بوده؟

- آمار این را می گوید. من از شما می پرسم چرا پس از بازی های پرسپولیس مقابل سپاهان، سایپا، استقلال خوزستان و ذوب آهن در لیگ و جام حذفی داوران این مسابقات همگی از سوی کمیته داوران محروم شدند؟* خود شما گفتید سهوی است!

- بله، هنوز هم می گویم سهوی است و برای جلوگیری از این اتفاقات یک پیشنهاد دارم. به نظرم فدراسیون فوتبال باید تدبیری بیندیشد که از این به بعد در لیگ برتر هم مثل والیبال از ویدئوچک استفاده شود.* ولی چنین چیزی امکان پذیر نیست. در واقع فیفا چنین اجازه ای نمی دهد؟

- مطمئن باشید اگر فیلم اشتباهات داوری فوتبال ایران به دست فیفا برسد، خودشان با ویدئوچک موافقت می کنند چون تنها راه ممکن برای جلوگیری از اشتباهات مهلک داوری است.* جهانبازی هم پس از عذرخواهی، علیه برانکو مصاحبه کرد؟

- من سر در نیاوردم! جهانبازی یک روز عذرخواهی می کند و روز دیگر می آید و علیه سرمربی ما حرف می زند. لابد آقای جهانبازی انتظار داشته که ما بابت آن داوری ضعیف از او تشکر کنیم؟! شما دیدید چه بلایی جلوی ذوب آهن سرمان آمد. آیا این درست بود؟* شما در مصاحبه ای گفتید بازی با ذوب آهن باید تکرار شود؟!

- بله، با توجه به اعتراف صریح داور مسابقه به اشتباه باید این مسابقه تکرار شود. البته می دانم چنین اتفاقی نمی افتد اما واقعا فاجعه است. تیم پرطرفدار پرسپولیس از جام حذفی کنار رفته و دل هواداران پرشمار این تیم می شکند و دست آخر می خواهند همه چیز را با یک عذرخواهی تمام کنند.* همچنین درباره استقلال هم صحبت و عنوان کردید از داوری نفع می برد؟

- من گفتم از اشتباهات داوری سود برده اند. بروید فیلم بازی های استقلال و پرسپولیس در مسابقات گذشته را مرور کنید. همه چیز مشخص است. حالا آنها صدر جدول هستند و پرسپولیس… از من پیرمرد گذشته و دلم برای هواداران می سوزد. این انصاف نیست.* راستی شما گفته بودید پرسپولیس از لیگ کنار می کشد؟

- نه، اصلا چنین حرفی نزدم. من هر حرفی زده باشم را با صراحت می گویم اما این صحبت را جایی مطرح نکردم.