به گزارش افکارخبر، رضا نورمحمدی در خصوص اینکه برخی شایعه کرده اند که او و محسن بنگر به دنبال این هستند تا رحمان احمدی به پرسپولیس بیاید، گفت: واقعا برای شایعه‌سازان متاسفم. نمی‌دانم آنها از جان ما چه می‌خواهند. سوشا بهترین دروازه‌بان ایران است که مزد کارهایش را هم با دعوت به تیم ملی گرفته و حضور او در تیم ملی نشان می‌دهد که چه عملکرد فنی خوبی دارد و واقعا نمی‌دانم هدف شایعه‌سازان از این که می‌خواهند ما را روبروی هم قرار دهند، ‌ چیست؟

وی ادامه داد: چه دلیلی دارد من و محسن بنگر بخواهیم علیه سوشا مکانی حرف بزنیم یا کاری کنیم؟ بودن یا نبودن یک بازیکن در تیم چه ارتباطی با ما دارد؟ ما خیلی هنر کنیم بتوانیم خودمان را در ترکیب قرار دهیم. برانکو مگر برای جذب بازیکن به حرف ما گوش می‌دهد؟ مگر تا به حال ما بازیکنی به پرسپولیس آوردیم که این بار دوممان باشد؟ با بودن سوشا ما نیاز به گلر دیگری نداریم.

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: دیگر از این همه شایعه و حاشیه خسته شدیم. تا با کسی حرف می‌زنیم شایعه درست می‌کنند، عکس می‌گیریم حاشیه درست می‌کنند، حرف می‌زنیم یا جایی می‌رویم حاشیه درست می‌کنند و واقعا مانده‌ام چرا این روزها برخی رسانه‌ها برای پرسپولیس حاشیه‌سازی می‌کنند. واقعا نمی‌دانم من و محسن بنگر از کوبیدن سوشا چه نفعی می‌بریم؟ سوشا هم‌تیمی خوب و مؤثر ماست که تا آخر در کنار هم کار خواهند کرد و باید بگویم واقعا از این همه حاشیه خسته شدم.

نورمحمدی اظهار داشت: رحمان احمدی دوست خوب ماست همانطور که مهدی رحمتی با ما دوست است. همانطور که با سایر بازیکنان استقلال، سپاهان و ذوب‌آهن دوست هستیم اما دلیل نمی‌شود با هر کسی که عکس می‌گیریم او به پرسپولیس بیاید. رحمتی در تیم استقلال بازیکن خوبی است اما ما سوشا را داریم که از بهترین‌های ایران است. او آنقدر عملکرد خوبی داشته که کی‌روش را مجاب کرد به تیم ملی دعوت شود و با احترام به همه دروازه‌بانان فوتبال ایران باید بگویم ما یکی از بهترین‌های ایران را در اختیار داریم.

کاپیتان پرسپولیس درباره مطلب یکی از روزنامه‌های ورزشی امروز افزود: من، محسن بنگر و مهدی رحمتی رفت و آمد خانوادگی داریم و هفته گذشته هم مثل همیشه به خانه یکدیگر رفتیم. یکی از خبرنگاران در همین رابطه با من تماس گرفت و نظر من را درباره رحمتی پرسید که من گفتم او از بهترین بازیکنان استقلال است که در تیم خودش عملکرد خوبی دارد اما از قول من چیزهای دیگر نوشته‌اند و تیتر کرده‌اند. این بی‌اخلاقی‌ها شایسته خبرنگاران ایرانی نیست و من متاسفم برای کسانی که به دروغ برای ما حاشیه‌سازی می‌کنند اما مطمئن باشید بازیکنان پرسپولیس آنقدر فهیم هستند که تحت تاثیر این حاشیه‌سازی‌ها قرار نگیرند.

وی تصریح کرد: ۲ روز پیش من و محمود خوردبین در حضور چند نفر دیگر درباره برگزاری جشن تولد فرزند مرحوم هادی نوروزی با هم صحبت می‌کردیم و حتی در عکس مشخص است که چند نفر در حال خنده هستند اما یکی از رسانه‌ها نوشت که ما با هم درگیر شدیم! بروید محمود خوردبین با آن اعتبار و سن و سال قسم دهید که ما با هم درگیر شدیم یا نه. واقعا دیگر از این همه حاشیه خسته شدیم که هر کاری می‌کنیم برای ما دروغ‌پردازی می‌شود هر چند که همه ما می‌دانیم هدف کسانی که این کارها را می‌کنند فقط زمین زدن پرسپولیس است اما بدانند که موفق نمی‌شوند. بازیکنان پرسپولیس بی‌تجربه نیستند که بخواهند اسیر این حاشیه‌سازی‌ها شوند و امیدوارم که شایعه پردازان هم دست از این کارها بردارند. چون بیش از پیش ماهیت خودشان را نشان می‌دهند.

نورمحمدی در پایان تصریح کرد: باز هم می‌گویم همه بازیکنان پرسپولیس از حضور سوشا مکانی در تیم راضی هستند چرا که ما یکی از بهترین گلرهای ایران را در اختیار داریم و با وجود او نیازی به دروازه‌بان دیگری نداریم. امیدوارم شایعه‌پردازان دیگر این مسائل را تمام کنند و بگذارند ما فقط به فوتبال فکر کنیم. از طرف دیگر امیدوارم سوشا مکانی در بازی سه‌شنبه تیم ملی مقابل گوام فیکس باشد تا همه بدانند که بهترین دروازه‌بان ایران با ماست.