به گزارش افکارخبر، اصغر باقریان درباره خبر مذاکره پرسپولیسی‌ها با رحمان احمدی دروازه‌بان سپاهان برای حضور در جمع سرخپوشان در نیم فصل لیگ برتر، ضمن بیان مطلب فوق اظهار کرد: مگر الان فصل نقل و انتقالات شده است؟ برای چه باید با بازیکنی که قرارداد دارد، مذاکره شود؟ اصلا آنها از کجا می‌دانند رحمان می‌خواهد در سپاهان بماند یا برود؟ مگر آنها علم غیب دارند؟

وی درباره اینکه گویا بعضی از بازیکنان پرسپولیس با احمدی مذاکره کرده‌اند، گفت: ما هنوز نمی‌دانیم مذاکره شده است یا نه ولی اگر بازیکنان پرسپولیس با رحمان مذاکره کرده‌اند، بدتر است. واقعا اصل قضیه زشت است باید خجالت بکشند. نباید وارد این بحث‌ها شویم.

مدیرعامل باشگاه سپاهان اصفهان در پاسخ به این پرسش که «اگر باشگاه پرسپولیس به سپاهان نامه بزند، آیا شما با جدایی احمدی موافقت خواهید کرد یا خیر؟»، خاطرنشان کرد: هر چیزی را باید سر زمان خودش بررسی کرد. الان وقت صحبت در اینباره نیست. هر وقت زمانش برسد باید باشگاه، بازیکن و سرمربی جلسه بگذارند که آیا تصمیم درباره بازیکنان به صلاح هست یا خیر.

باقریان در ادامه درباره حضور ایگور استیماچ در تمرین سپاهان و میزان شناخت این مربی از سپاهان، تصریح کرد: استیماچ که از قبل از سپاهان شناخت داشت و با دیدگاه به تیم ما اضافه شد. او نه تنها نسبت به سپاهان بلکه نسبت به خیلی از تیم‌های دیگر مثل پرسپولیس، استقلال، ذوب آهن و فولاد هم شناخت دارد و برای خودش برای حضور در فوتبال ایران هدف داشته است!

«آیا اگر استقلال پیش از شروع فصل با استیماچ مذاکره نمی‌کرد، باشگاه سپاهان به دنبال این مربی می‌رفت؟» وی در پاسخ به این سئوال، تاکید کرد: ما بعد از کناره گیری حسین فرکی، بیش از ۳۰ پیشنهاد از مربیان داخلی و خارجی برای هدایت سپاهان داشتیم! مربیان مختلفی از کشورهای دانمارک، اسپانیا، آلمان و برزیل در لیست ما بودند که بعد از جلسات مختلف، روی استیماچ به توافق رسیدیم.

مدیرعامل باشگاه سپاهان اصفهان در پایان با بیان اینکه به نتیجه گیری تیم فوتبال این باشگاه با استیماچ بسیار امیدوار است، گفت: استیماچ انگیزه کافی برای کار کردن در سپاهان را دارد و می‌خواهد از سپاهان به عنوان سکوی پرتاب خود استفاده کند.