به گزارش افکارخبر، علی علیپور در رابطه با آمادگی خودش در تعطیلات لیگ برتر اظهار داشت: خدا را شکر من هیچ گونه مصدومیت و مشکل بدنی ندارم و به راحتی تمریناتم را با تیم انجام می دهم. منتظرم تا لیگ دوباره آغاز شود و بتوانم شایستگی های خودم را در ترکیب پرسپولیس به هواداران نشان دهم.

وی درباره اینکه پرسپولیس در تعطیلات لیگ برخلاف سایر تیم ها دیدار تدارکاتی برگزار نکرد، بیان داشت: این مسائل دیگر به کادر فنی مربوط است و به ما برنمی گردد. ما وظیفه داریم هر روز که گفتند به تمرین برویم و کار خودمان را انجام دهیم. فکر می کنم این تعطیلات بعد از فشاری که روی بازیکنان در هفته های اخیر آمده بود مفید بود چون توانستیم در فضای آرام هم استراحت کنیم و هم تمرینات خود را به صورت جدی ادامه دهیم.

مهاجم پرسپولیس درباره اینکه در بازی های اخیر کمتر از بازی های ابتدای فصل به میدان رفته تصریح کرد: اولا که فکر نمی کنم چنین اتفاقی افتاده باشد چون من در هر بازی که نیمکت نشین هم بودم حداقل به عنوان یار تعویضی برای دقایقی به میدان رفته بودم. ثانیا برای من هیچ فرقی نمی کند که یک دقیقه بازی کنم یا نود دقیقه. مهم برایم برتری پرسپولیس است و تنها چنین اتفاقی است که مرا خوشحال می کند. باور کنید آنقدر رفاقت و همدلی در پرسپولیس وجود دارد که هیچ کدام از بازیکنان از نیمکت نشینی ناراحت نمی شوند.

وی در واکنش به تمجید محمود کلهر از خط حمله پرسپولیس مبنی بر اینکه با حضور طارمی و علیپور خط حمله این تیم برای حریفان وحشتناک است، خاطرنشان کرد: محمود کلهر همیشه به من لطف داشته. من در راه آهن که بودم زیر نظر او کار می کردم و چیزهای زیادی هم از این مربی یاد گرفتم. به هر حال همان طور که گفتم هرکسی در خط حمله پرسپولیس بازی کند سعی اش بر این است تا بهترین عملکرد خود را ارائه دهد. من هم از الان نمی توانم بگویم که مثلا تا آخر فصل چه تعداد گل به ثمر می رسانم چون بستگی به میزان دقایق بازی من دارد.

علیپور درباره برگزاری جشن تولد ۲۰ سالگی اش در تمرین هفته گذشته پرسپولیس اذعان داشت: بازیکنان و مسئولان باشگاه خیلی به من لطف داشتند که برایم جشن تولد گرفتند و در واقع مرا سورپرایز کردند. همچنین هواداران زیادی تولد مرا تبریک گفتند که از همه آنها تشکر می کنم. من از کودکی دوست داشتم یک فوتبالیست بزرگ شوم و بتوانم در یکی از تیم های بزرگ کشور بازی کنم. خدا را شکر می کنم که خیلی زود به این خواسته ام رسیده ام و حالا در ۲۰ سالگی جایگاه خوبی برای خودم دست و پا کرده ام.

وی درباره شایعاتی مبنی بر رسیدن پیشنهاد برای او و مهدی طارمی از سوی باشگاه های عربی و اروپایی گفت: من فعلا تمرکزم را روی بازی های پرسپولیس گذاشتم و بیشتر مدیر برنامه هایم در این خصوص پیگیر است. فکر می کنم پیشنهاداتی وجود دارد اما من چون با پرسپولیس قرارداد دارم نمی توانم در این مقطع به آنها فکر کنم. قطعا اگر پیشنهاد جدی باشد در نیم فصل توسط مسئولان باشگاه درباره آن تصمیم گیری می شود. آرزوی من بازی در اروپاست و مطمئن باشید که یک روز به آن خواهم رسید.

مهاجم پرسپولیس در پایان درباره شانس قهرمانی تیمش در این فصل لیگ برتر اذعان داشت: مطمئن باشید تنها هدف ما قهرمانی است و حتی به دومی و سومی هم فکر نمی کنیم. دیگر نمی خواهم این بحث داوری ها و اشتباهات داوران علیه پرسپولیس را باز کنم اما اگر بگذارند تیم ما با روال عادی خودش پیش برود مطمئن باشید خیلی زود به جمع صدنشینان اضافه خواهیم شد.