به گزارش افکارخبر به نقل از فارس مدیربرنامه‌های مهرداد کفشگری در خصوص مطلب برخی از رسانه‌ها مبنی بر کنار گذاشتن این بازیکن در نیم‌فصل توسط برانکو ایوانکوویچ گفت: من از رسانه‌ها درخواست می‌کنم که پیش از موعد نقل و انتقالات نیم‌فصل گمانه‌زنی نکنند و مهرداد کفشگری نمی‌خواهد وارد بازی‌های رسانه‌ای و گمانه‌زنی‌های مطبوعات شود.

وی ادامه داد: من با برانکو درباره کفشگری به صورت مفصل صحبت کردند و قرار شده همه چیز بین این دو نفر به صورت حرفه‌ای حل شود و هیچ  مشکل خاصی هم وجود ندارد. دو طرف شرایط همدیگر را می‌دانند و مهرداد هم بازیکن مورد علاقه برانکو است و نمی‌خواهیم وارد این بازی‌های رسانه‌ای شویم. کفشگری همین حالا از سه تیم پیشنهاد دارد اما او به قراردادش پایبند است و جایی هم مصاحبه‌ای نکرده چراکه همیشه موفقیت پرسپولیس از هر چیزی برای او مهم‌تر است.

مدیربرنامه‌های هافبک پرسپولیس اظهار داشت: مهرداد از شرایطی که دارد راضی نیست اما نه اهل جنجال کردن است و نه اهل حاشیه‌سازی و به همین دلیل از دوستان رسانه‌ای می‌خواهم زودتر از سرمربی تیم بحث لیست مازاد را مطرح نکنند چون این کارها حرفه‌ای نیست. کفشگری اگر صحبتی هم داشته باشد با خود برانکو یا مسئولان باشگاه آن را مطرح می‌ کند و مطمئن باشید حرف‌هایش را به رسانه‌ها نمی‌کشاند.