به گزارش افکارخبر به نقل از کاپ غلامرضا عنایتی درباره شکست دوباره تیم سیاه جامگان در مصاف روز گذشته در لیگ برتر اظهار داشت: واقعیت این است که شرایط تیم ما اصلا خوب و ایده آل نیست. نرمال هم نیست. بلکه نگران کننده و خطرناک است. البته سرمربی محترم تیم باید درباره مسائل فنی بیشتر توضیح دهد. اما از طرف خودم می گویم که این وضعیت مرا هم کلافه کرده است. چون متاسفانه نتایج خوبی نمی گیریم و وضعیت نگران کننده شده است.

وی در پاسخ به این سوال که علت این موضوع را در چه موضوعی می بیند توضیح داد: جوانی و کم تجربگی کار دست ما داده است. اعضای تیم ما در تمرینات فوق العاده ظاهر می شوند اما در هنگام مسابقه آنچه که باید باشند نیستند. امیدوارم هرچه سریع تر دو بازی باقیمانده تا نیم فصل هم رد شود چون کادر فنی حتما تمهیداتی برای ایجاد وضعیت بهتر در تیم در نظر خواهد گرفت.

عنایتی در این باره که آیا حضور در 13 بازی لیگ برتری و مسابقات تدارکاتی و جام حذفی برای کسب تجربه توسط بازیکنان جوان این تیم کافی نبوده گفت: متاسفانه یاد گرفته ایم که خودمان همه چیز را تجربه کنیم. می توان تجربه را از مسیری که دیگران رفته اند نیز به دست آورد. برخی اوقات در این ارتباط به بن بست می رسم و از شنیدن و بیان حرف های تکراری خسته می شوم. 

مهاجم سیاه جامگان که نسبت به نتایج تیمش ناراحت به نظر می رسید در ارتباط با برخورد مردم در شهر مشهد با خود اذعان داشت: مردم نگران هستند. تیمی که هوادار دارد به همان اندازه نگرانی هایش هم بیشتر است و ما این را که مردم از نتایج مان راضی نیستند با ریزش تماشاگران مان به حداکثر 1000 نفر در بازی آخر متوجه می شویم. هفته اول مقابل استقلال 6،7 هزار نفر مشهدی برای حمایت از ما به ورزشگاه آمدند اما حالا همه از نتایج ما دلسرد شده اند. 

وی در این باره که آیا با فرهاد کاظمی صحبتی انجام داده یا نه، توضیح داد: من یا فرهاد کاظمی هرکدام مان به اندازه مشخصی ظرفیت داریم. کشش انسان ها تا جایی است و بیشتر از آن نمی شود. من خودم هر کاری از دستم بربیاید در تیم انجام می دهم. در حمله و دفاع حضور پیدا می کنم. دوندگی ام را افزایش می دهم اما نتیجه نمی گیریم. این موضوع باعث ناراحتی خود من هم شده است.

عنایتی در این باره که پیش از شروع فصل گفته بود امسال از فوتبال خداحافظی می کند و آیا حاضر است با چنین شرایطی و در تیمی ته جدولی به فوتبالش پایان دهد توضیح داد: مطمئن باشید فکر دیگری در این باره خواهم کرد. البته امیدوارم سیاه جامگان در نیم فصل دوم متحول شود. اما در صورت تداوم این وضعیت شاید پشیمان شده و تصمیم جدیدی بگیرم که فصل بعد و در تیمی دیگر از دنیای فوتبال خداحافظی کنم.