به گزارش افکارخبر به نقل از تسنیم رضا عنایتی درباره شکست 2 بر یک سیاه‌جامگان مقابل صبای قم در هفته سیزدهم لیگ برتر، شرایط تیمش و ... صحبت‌هایی را انجام داد که در زیر می‌خوانید:

 

* چرا سیاه‌جامگان به شکست خوردن عادت کرده است؟

- فکر کنم همین طوری باشد که شما می‌گویید. تیم ما به باختن عادت کرده است.

 

* چرا این شرایط برای تیم‌تان اتفاق افتاده است؟

- اگر پاسخ این "چرا" را می‌دانستم، خیلی زود اقدام می‌کردم تا تیم از این شرایط بیرون بیاید. واقعا کلافه شده‌ام و نمی‌دانم باید چه کار کنیم.

 

* بازی با صبای قم چطور بود؟

- بازی خوبی بود. موقعیت‌هایی برای زدن گل داشتیم که تبدیل به گل نشدند. تیم حریف هم در ضد حمله خوب کار کرد و به 2 گل رسید. پس از اینکه 2 گل خوردیم چیزی برای از دست ندادن نداشتیم و انتحاری بازی کردیم. ای کاش از ابتدا این مدلی بازی می‌کردیم تا بلکه شکست نخوریم. در این دیدار فاکتور تجربه پیروز شد. متاسفانه هر چقدر در زمین فریاد می‌زنیم فایده‌ای ندارد. بازیکنان به این درک نرسیده‌اند که در لیگ برتر بازی می‌کنند و نباید امتیازات را از دست بدهند.

 

* فرهاد کاظمی پس از این بازی خیلی ناراحت بود.

- باید هم ناراحت باشد. ای کاش به همراه یک دوربین در تمرین ما شرکت می‌کردید و تمرینات ما را فیلمبرداری می‌کردید که چطور بازیکنان با انگیزه هستند. نمی‌دانم وقتی داخل زمین می‌رویم چه اتفاقی برای بازیکنان می‌افتد که عوض می‌شوند و خودشان نیستند.

 

* چه نظری در مورد تیم صبای قم داری؟

- آنها تیم خوبی دارند. حتما خوب هستند که در جایگاه سوم جدول قرار گرفته‌اند. هر چند که روز گذشته می‌توانستیم بازنده نباشیم.

 

* چه صحبتی بین شما و علی دایی رد و بدل شد؟

- ما همیشه با هم صحبت می‌کنیم. 7، 8 سال در تیم ملی با هم بودیم و سال‌هایی که دایی سفیر یونیسف بود، همراه او در بازی‌های خیرخواهانه شرکت می‌کردیم. رفاقت من و دایی به 13، 14 سال پیش برمی‌گردد.