به گزارش افکارخبر، بختیار رحمانی هافبک خلاق تیم تراکتورسازی تبریز درباره شرایط تازه این تیم تبریزی حرف های جالبی را مطرح کرد.

 

او ابتدا درباره بازی با استقلال گفت: «بازی خیلی سخت و محکمی بود، با اینکه گلی نداشت ولی فکر کنم تماشاگران از دیدن یک بازی جذاب لذت بردند و خسته نشدند. ما چند موقعیت گل داشتیم که متاسفانه با بی دقتی از دست دادیم و نتوانستیم از آنها استفاده کنیم. در مجموع با توجه به قدرت استقلال فکر کنم مساوی نتیجه بدی نبود، شرایط فعلی ما قابل مقایسه با استقلال نیست و بخاطر همین از این مساوی هم راضی هستیم.»

 

بازیکن پیشین فولاد خوزستان در مورد جدایی تونی اولیویرا از تراکتورسازی و انتخاب امیر قلعه نویی به عنوان سرمربی این تیم عنوان کرد: «باید قدردان تونی اولیرا و تمام دستیارانش باشیم. آنها واقعاً در این مدت برای تراکتور زحمت کشیدند، من و بقیه بازیکنان در این مدت چیزهای زیادی از تونی یاد گرفتیم، هواداران هم علیرغم نتایج نه چندان خوب تیم از اوضاع راضی بودند و تونی را دوست داشتند، ولی  فوتبال همین هست و بالا و پایین دارد، در همه جای دنیا وقتی تیمی خوب نتیجه نگیرد مربی عوض می شود و این چیز عجیبی نیست.»

 

وی ادامه داد: «آقای قلعه نویی مربی بزرگی است و قطعاً می تواند به تیم کمک کند و مطمئن هستم که تراکتور تحت نظر ایشان نتایج خوبی خواهد گرفت.»

 

بازیکن سرباز تراکتورسازی که شایعات زیادی مبنی بر جدایی وی از این تیم در نقل و انتقالات نیم فصل به گوش می رسد، در این رابطه گفت: «فعلاً هیچ حرفی در این مورد ندارم. ترجیح می دهم به جای فکر کردن به این مسائل فقط تمرین کنم تا ببینم در آینده چه شرایطی پیش می آید.»