به گزارش افکارخبر، مهرداد پولادی، بازیکن الشحانیه به خاطر مشکل سربازی و ابطال کارت پایان خدمتش در این دو سال به ایران نیامده و حتی همین مساله او را از تیم ملی دور کرد.

 

پولادی پایان فصل قراردادی با الشحانیه به اتمام می رسد و مسئولان نظام وظیفع بارها اعلام کرده اند او برای ادای توضیحات و گذراندن خدمت سربازی باید به ایران برگردد.

 

بعد از بازی های جام ملت های آسیا، پولادی به ایران برنگشت و همین مساله باعث شد تا سربازان دیگر هم از جمله ماهینی، رحمانی و رفیعی هم پاسوز او شوند و سازمان نظام وظیفه مجوز خروج از کشور آنها را برای همراهی تیم ملی صادر نکند.

 

او در صورت بازگشت به ایران باید در یک تیم نظامی بازی کند و مسئولان باشگاه تراکتورسازی هم برای به خدمت گرفتن او دست به کار شدند.

 

ابتدای فصل این بازیکن در لیست تونی اولیویرا قرار داشت اما به خاطر همین مشکل به تراکتور نیامد و حالا هم او جزو بازیکنان قلعه نویی برای نیم فصل دوم است. باشگاه تراکتور طی مذاکراتی که داشته، قصد دارد با رضایت این بازیکن کد خدمت پولادی را برای تراکتورسازی بگیرد تا او نیم فصل دوم به این تیم بیاید.

 

پولادی هم در این صورت می تواند هم سربازی اش را بگذراند و هم بازی کند. او که سابقه بازی در تراکتور را دارد، به احتمال زیاد بعد از انجام مراحل اداری شاگرد ژنرال در تبریز می شود.