به گزارش افکارخبر، امروز استقلال و صبای قم در حالی در ورزشگاه آزادی به میدان می‌روند که تقابل علی دایی و پرویز مظلومی می‌تواند جذابیت‌های زیادی داشته باشد. استقلال برای بازگشت دوباره به صدر جدول انگیزه زیادی دارد و صبای دایی هم می‌خواهد نیم‌فصل را با رتبه‌ای قابل توجه به پایان ببرد.

 

این دیدار اما برای یک بازیکن انگیزه‌های زیادی به همراه دارد؛ روزبه چشمی! بازیکنی که در جوانان پرسپولیس پرورش یافت اما در نهایت سر از تیم رقیب درآورد.

 

چشمی درباره جدا شدنش از پرسپولیس گفته بود: «بازیکن تیم‌ملی جوانان بودم، در این تیم فیکس بازی می‌کردم، پرسپولیس با یحیی گل‌محمدی در فینال جام‌حذفی مغلوب سپاهان شد و علی دایی آمد، من با پرسپولیس قرارداد داشتم و آقای دایی از من خواست برای حضور در بزرگسالان تست فنی بدهم، در آن زمان احساس کردم برای بازیکنی که ملی‌پوش است خوب نیست تست فنی بدهد، علی‌آقا می‌توانست جور دیگری از من بخواهد در تمرینات مورد آزمایش فنی قرار بگیرم، برای همین پیش آقای رویانیان رفتم و خواستم رضایتنامه‌ام را صادر کنند. در ابتدا مخالف این موضوع بودند اما با اصرار‌های من پس از دو هفته راضی به انجام این کار شدند، بعد هم به صبا رفتم.»

 

چشمی پس از این داستان به صبا رفت و در تابستان امسال هم بعد از کش‌وقوس‌های فراوان به استقلال ملحق شد. او که فصل خوبی را با آبی‌ها سپری می‌کند، حالا برابر تیم سابقش و علی دایی قرار می‌گیرد!