به گزارش افکارخبر، پیشکسوت تکنیکی فوتبال ایران در دهه 70 گفت: معمولا در نظرسنجی هایی مثل نظرسنجی برنامه 90 تعداد پرسپولیسی ها به استقلالی ها می چربد و باعث می شود نمایندگان آنها رای بیاورند. در نهایت باید بگویم نتیجه زیاد برایم اهمیت نداشت مهم این است که همچنان در فکر مردم هستم و این بزرگ ترین لطف خدا به من است.

مجید نامجو مطلق که این روزها هدایت گل گهر سیرجان را برعهده گرفته ، درباره قرار گرفتنش در بین چهار هافبک راست برتر تاریخ فوتبال ایران پس از انقلاب و همچنین انتخاب مهدی مهدوی کیا به عنوان بهترین بازیکن این پست اذعان داشت: ابتدا به مهدی مهدوی کیا تبریک می گویم او لیاقت کسب این موفقیت را داشت اما مخاطبان برنامه 90 بیشتر جوان ها هستند و بازی من را ندیدند از طرفی در این گونه نظرسنجی ها تعداد پرسپولیسی ها به استقلالی ها می چربند و باعث می شوند آنها رای بیشتری کسب کنند.

نامجومطلق: مهدوی کیا در فوتبال ایران استثناست وحقش را گرفت/ سوم شدن چون نسل جدید فوتبالم را ندیده

بازیکن باتکنیک استقلالی ها که در دوره بازی در پرسپولیس را نیز تجربه کرده بود، درباره اینکه چرا به رغم استعداد فوق العاده اش و همچنین خدمات زیادی که به فوتبال ما کرده ، نامی  از او برده نمی شود خاطرنشان کرد: همانطور که گفتم نسل ها تغییر کرده اند. یادم می آید صحبت قبلی برنامه 90 درباره بهترین هافبک چپ بود و ابراهیم قاسم پور یکی از گزینه های مورد نظر بود اما انتخاب نشد. در حالی که باید بگویم ابراهیم قاسم پور یکی از استثناهای تاریخ فوتبال ایران است ولی باز هم می گویم مردم ما را شرمنده کردند.

وی درباره صحبت مهدوی کیا و کرمانی مقدم مبنی بر اینکه گفته بودند رای ما مجید نامجومطلق بوده است، تصریح کرد: از لطف این دو عزیز تشکر می کنم و باز هم می گویم مهدوی کیا حقش بود که بهترین شود. او هم جزو استثنائات فوتبال ماست. متاسفانه آخرین کسانی که می توانستند در تاریخ فوتبال ایران جایی برای خود داشته باشند علی کریمی و کریم باقری بودند اما در حال حاضر هیچ فوتبالیستی در ایران حضور ندارد که بخواهیم از او به عنوان نابغه یاد کنیم.