به گزارش افکارخبر، چلسی فصل کابوس واری را در رقابت های فصل جاری لیگ جزیره پشت سر می گذارد با این حال بازیکنان این تیم سنت هر ساله تیم های لیگ برتری را فراموش نکردند و برای دیدار از کودکان مریض در بیمارستانی در شهر لندنی حاضر شدند و با در اختیار داشتن هدایا لحظاتی زیبا و فراموش نکردنی را برای کودکان رقم زدند.

چلسی در آخرین بازی خود در فصل جاری لیگ برتر انگلیس با نتیجه دو بر یک برابر لسترسیتی تن به شکست داد و در خبرها آمده بود که مورینیو تعطیلات کریسمس را برای بازیکنان تیمش ممنوع کرده بود اما با این اقدام ستاره های چلسی ثابت شد که آنها به رسم سنتی باشگاه خود پایبند هستند.

نجوم تشیلسی یحتفلون بالکریسماس وسط الأطفال (صور)

بازیکنان چلسی هر ساله در چنین روزی با خریدن هدایا به میان کودکان بستری شده می روند تا لحظاتی شاد را برای آنها رقم زنند.چه بسا چنین حرکاتی باعث شود تا بازیکنان چلسی روحیه خود را به دست آوردند و با شرایط بهتری در دیدار هفته آینده خود در لیگ جزیره به میدان روند.

چلسی در هفته هفدهم رقابت های لیگ برتر انگلیس هفته آینده در استمفوردبریج به مصاف ساندرلند خواهد رفت. شاگردان مورینیو در 7 بازی اخیر خود تنها دو بار به پیروزی رسیده اند که این بدترین نتیجه تاریخ این باشاه به شمار می آید. آنها در دو بازی اخیر خود برابر بورنموث و لسترسیتی بازی را واگذار کردند و اگر می خواهند که شرایط برای آنها بدتر نشود باید در دیدار برابر ساندرلند به پیروزی دست پیدا کنند.

PAY-Chelsea-visit-childrens-ward-at-the-Chelsea-and-Westminster-Hospital

چلسی در جایگاه شانزدهم جدول رده بندی جای دارد و حتی خطر سقوط را هم احساس می کند با این حال سران این باشگاه لندنی همچنان به سرمربی پرتغالی خود اعتماد دارند و او را از کار برکنار نکرده اند هر چند خبرهای زیادی درباره حضور گلس هیدینگ در نیمکت این تیم به گوش می رسد.

PAY-Chelsea-visit-childrens-ward-at-the-Chelsea-and-Westminster-Hospital (2)