به گزارش افکارخبر، برانکو ایوانکویچ در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر راه آهن در هفته پانزدهم لیگ برتر گفت: به هر حال مسابقه‌ها پس از دیگری سپری می‌شود و این آخرین مسابقه از نیم فصل ما محسوب می‌شود.

وی افزود: همه می‌دانند که راه آهن به نوعی گربه سیاه پرسپولیس محسوب می‌شود و پرسپولیس نتایج تقریبا بدی را در بازی‌های اخیرش برابر راه آهن کسب کرده است و ما این خطر را لمس می‌کنیم.

سرمربی پرسپولیس اضافه کرد: نتایج این تیم در بازی‌های اخیرش بویژه بازی برابر سپاهان نشان داده که راه آهن تیم خوبی است و فردا نیز تمام تلاشش را به کار می‌گیرد تا بتوانند نتیجه لازم را کسب کند. ما این موضوع را می‌دانیم که یک مسابقه سخت با نتیجه نامعلوم را در انتظار داریم اما تلاش می‌کنیم  تا با تمرکز زیاد و شانس بتوانیم نتیجه لازم را در این بازی بگیریم.

برانکو ایوانکویچ خاطرنشان کرد: با کمال احترامی که برای حریف قائلم ما هم انگیزه خیلی بالایی داریم و قطعا به نحوی برنامه ریزی می‌کنیم تا بتوانیم سه امتیاز را بگیریم.

وی گفت: برای مسابقه فردا تمام بازیکنان‌مان را در اختیار داریم و فقط رضا نورمحمدی به علت مصدومیت در کورس رقابت برای حضور در ترکیب اصلی قرار نخواهد داشت.

سرمربی پرسپولیس افزود: تمام تلاشمان را برای رسیدن به صدر جدول بکار می‌گیریم و هرگز از امتیازات کسب شده راضی نیستم اما باید بیشتر و بیشتر و بیشتر تلاش کنیم و چنین انتظاری می‌رود که نتایج لازم را بگیریم.

وی ادامه داد: هنگامی که من در تیم دیناموزاگرب بودم تیم من ۲۸ برد متوالی بدست آورد ولی وقتی نگاه می‌کردم امتیازاتی را نیز ما از دست داده بودیم ، من نمیخواهم به عقب بازگردم و همیشه رو به جلو نگاه می‌کنم تا بتوانیم امتیازات را بدست آوریم.

برانکو ایوانکویچ در رابطه با جذب لوسیانو ادینیو گفت: هیچ کس در مورد حضور ادینیو در پرسپولیس صحبت نکرده و نه من و نه واسطه‌ای از باشگاه با این بازیکن تماس داشته است.

وی در خصوص برنامه اش برای جذب بازیکن در نیم فصل گفت: مایل نیستم در این زمینه صحبت کنم و در حال حاضر به کادر بازیکنانم اعتماد کامل دارم و همین دلیل و خوش بینی را به ما می‌دهد. تیم من برای قهرمانی بسته شده است و تنها یک بازیکن بالای ۲۳ سال به جای مرحوم نوروزی می‌توانیم جذب کنیم البته به سختی می‌توان بازیکنی پیدا کرد که برای تیم قهرمان بتواند بازی کند زیرا بازیکنی که این پتانسیل را داشته باشد یا با تیمی قرارداد دارد و یا قیمتش بسیار بالا است.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که آیا با کادر فعلی بازیکنان‌تان می‌توانید قهرمان شوید گفت: نمی‌توان قول قهرمانی داد اما ما نشان دادیم که از همه نظر کیفیت لازم را داریم و بهتر از ما وجود ندارد. در بازی برابر استقلال اهواز و نفت تهران، ما بیش از ۱۰ موفقیت صد درصد گلزنی داشتیم و تیم استقلال اهواز تنها دو فرصت گلزنی در دقایق پایانی بدست آورد. هدف‌مان قهرمانی است و ما این وظیفه را نسبت به باشگاه و هواداران می‌بینیم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا نظارتی هم روی آکادمی پرسپولیس دارد یا خیر، گفت: در فصل اخیر ما هر تعطیلاتی را که به دست می‌آوریم ۵-۶ بازیکن تیم دوم ما به تیم اصلی ملحق می‌شوند و از این طریق می‌توانیم پیشرفت آنها را ببینیم و بدانیم که آیا می‌توانیم از آنها استفاده کنیم یا خیر، البته ما محمد رحمتی و سید علی فاطمی را از همین طریق و از تیم‌های پایه جذب کردیم اما برای تیمی که هدفش قهرمانی است به راحتی نمی‌توان بازیکن جذب کرد.

سرمربی پرسپولیس در خصوص آخرین وضعیت مهرداد کفشگری و آیا این بازیکن قرار است از پرسپولیس جدا شود یا خیر، گفت: کفشگری پارسال و امسال بازیکن فیکس ما بوده و مهره جنگنده، ارزشمند و با کیفیتی محسوب می‌شود. او در فصل جاری با بدشانسی روبرو شد و دچار مصدومیت شد هنگامی هم که ما در بازی می‌خواستیم از او استفاده کنیم کفشگری دوباره مصدوم شد.

وی افزود: احمد نوراللهی، فرشاد احمد زاده، محسن مسلمان و کمال کامیابی نیا در بازیهای اخیر شانس های‌شان را برای حضور در ترکیب امتحان کردند. طبیعی است که کفشکری شوق بازی داشته باشد و بخواهد که بازی کند. او در تمرینات خوب تلاش می‌کند و من به ایشان تبریک می‌گویم اما بعد از بازی برابر راه آهن در این باره با او صحبت خواهم کرد.