به گزارش افکارنیوز،

 

علی فتح الله زاده در مورد بیماری منصور پورحیدری گفت: منصورخان تعصب و استرس بالایی دارد و دلش برای استقلال می‌تپد، در تمام ده سالی که در استقلال بودیم تقریبا همیشه منصور پورحیدری هم کنار من بوده و دیده‌ام چقدر برای استقلال دل می‌سوزاند.

وی در ادامه افزود: به نظرم فوتبال ایران کمتر کسی مثل پورحیدری دارد، مردی باهوش و توانا که فوتبال را مثل کف دستش می‌شناسد. او نزدیک به پنجاه سال زندگی‌اش را برای استقلال و فوتبال و تیم ملی ایران گذاشته که از این نظر شبیه کم دارد.

مدیر عامل پیشین باشگاه استقلال در ادامه گفت: خدا را شکر حال منصورخان بهتر از قبل است اما می‌خواهم خواهش کنم که کمتر به ملاقات ایشان بروند. خودم هم دیروز به ملاقاتش نرفتم چون هم بیماران دیگری هم در بیمارستان هستند که نیاز به آرامش دارند و هم خود منصورخان که باید استراحت بیشتری داشته باشد.

وی تاکید کرد: حال آقای پورحیدری خوب می‌شود او مثل برادر من است و من او را خوب می‌شناسم، وی فقط باید استرس را از تنش دور کند. پورحیدری البته بسیار سرسخت است و فکر می‌کنم برای آنکه همین هفته به تبریز نرود خانم شجاعی و ما کار سختی داشته باشیم.

فتح الله زاده در مورد درخواست خانواده پورحیدری بابت عدم انتشار فیلم و عکس در حالت بیماری تاکید کرد: این خواسته فقط خواسته خانم شجاعی وپسر منصور خان نیست، خواهش من و هواداران فوتبال هم هست. به هر حال انسان گاهی مواقع بیمار می‌شود و این خوشایند نیست که فیلم بیمار بودنش را دست به دست کنند.

وی گفت: باید از پرسپولیسی‌های عزیز و هوادارانی که اظهار لطف به منصورخان دارند و هم بزرگانی مثل علی آقای پروین، حاج حبیب کاشانی، علی کریمی، کریم باقری و ... تشکر کنم که به آقای پورحیدری سر می‌زنند. حضور آنها به ما قوت قلب می‌دهد هم آنها هم آقای کفاشیان و مسئولان فدراسیون فوتبال.

مدیر سابق باشگاه استقلال در ادامه تاکید کرد: حضور برخی دوستان استقلالی منصورخان در کنار او که ساعت‌ها در بیمارستان می‌ایستند نشان از معرفت آن‌ها و البته بزرگی آقای پورحیدری دارد. با این وجود حضور هر روز و چند ساعته عزیزانی مثل بهتاش فریبا، محمود فکری، عباس مژدهی و ... رشک برانگیز است. آنها معرفت را مشق کرده‌اند و من شخصا هم از آنها و هم از پرسنل زحمتکش بیمارستان ایران مهر تشکر می‌کنم. انشالله منصورخان هر چه زودتر از بیمارستان مرخص شود و دور هم جشن بگیریم که مطمئن هستم این اتفاق رخ می‌دهد.

عضو سابق هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در مورد حضورش در میان کاندیداهای ریاست فدراسیون فوتبال گفت: همچنان در حال بررسی امور هستم، اجازه بدهید به جمع بندی برسم بعد اعلام می‌کنم. باید همه جوانب را در نظر بگیرم.