به گزارش افکارنیوز،

محمد حقیقی با تیم‌های فولاد ماهان، شهرداری بندرعباس(دو سال) و رنگ فیروزه شیراز به طول 4 سال در لیگ برتر فعالیت کرده است. هفته اول و دوم لیگ برتر سال جاری نیز به عنوان برترین ووشوکار معرفی شده است. صحبت از برترین ووشوکار هفته اول و دوم لیگ برتر است که متاسفانه سه هفته قبل در حادثه رانندگی با ضایعه نخاعی روبرو شده و پزشکان نیز پس از جراحی که روی این ووشوکار انجام داده‌اند چندان برای بازگشت او به دوران گذشته امیدوار نیستند. این ووشوکار اصفهانی تنها یک خواسته از مسئولان فدراسیون و هیات ووشو استان اصفهان دارد تا کمک کنند او از شرایط فعلی خارج شود.

محمد حقیقی در مورد  حادثه‌ای که برای او در حین رانندگی رخ داده است، گفت: زمانی که هفته اول و دوم لیگ برتر ووشو به پایان رسید، طبق برنامه ریزی برای آماده شدن جهت حضور در هفته سوم و چهارم بودیم که در حال تمرین در خانه ووشو با مصدومیت از ناحیه انگشت پا مواجه شده و با توصیه پزشکان ناچار شدم چند هفته‌ای دور از مسابقات باشم.

وی در ادامه افزود: با توجه به اینکه ترم آخر مقطع لیسانس در رشته تکنولوژی برق قدرت در حال تحصیل هستم تصمیم گرفتم از این خانه نشینی استفاده کنم و در کنار دوستانم به مطالعه بپردازم. شب حادثه منزل یکی از دوستانم بودم که در مسیر بازگشت در جاده نجف‌آباد یک لحظه احساس کردم فردی در وسط اتوبان است که البته اشتباه کردم و یک سگ بود. پس از اینکه ترمز کردم، خودروی شخصی من واژگون شد و متأسفانه در این حادثه با ضایعه نخاعی روبه‌رو شدم.

حقیقی در ادامه صحبت‌های خود، خاطرنشان کرد: از مصدومیتی که برایم رخ داده بود مطلع نبودم و پس از اینکه اورژانس بالای سر من حاضر شد احساس کردم که دیگر قادر نیستم پاهایم را تکان بدهم و پس از آزمایشات اولیه توسط پزشکان، باخبر شدم که از ناحیه نخاع با مشکل بسیار جدی روبه‌رو شدم.  پزشکان در ابتدا اعلام کردند که آسیب‌ دیدگی بسیار جدی است و احتمال اینکه دیگر نتوانم روی پاهایم بایستم خیلی زیاد است اما با تمام این حرف‌ها، جراحی روی من انجام شد و فعلا هیچ حسی در پاهایم احساس نمی‌کنم. 

ووشوکار لیگ برتری در ادامه عنوان کرد: 6 روز از عمل جراحی می‌گذرد و من به بخش مراقبت‌های ویژه منتقل شدم، فعلاً وضعیتم مشخص نیست، اما هنوز نمی‌توانم پاهایم را تکان بدهم.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا مسئولان فدراسیون و هیأت ووشوی استان اصفهان از این موضوع مطلع هستند یا خیر، گفت: بله، من تنها یک درخواست از آنها دارم. در حال حاضر در وضعیت بسیار بدی هستم و از همه آنها تقاضا دارم به من کمک کنند. مصدومیت من بسیار جدی است و پزشکان امیدواری چندانی به آینده من ندارند. امیدوارم که مسئولان فدراسیون و هیأت ووشوی استان اصفهان برای خارج شدن از این بحران به من کمک کنند. البته جا دارد از حمیدرضا قلی‌پور قهرمان تیم ملی که در این مدت جویای حال من بود تشکر کنم.

حقیقی در پایان خاطر نشان کرد: از رئیس اداره کل ورزش و جوانان استان گلایه دارم که من را بازیکن شهرستان تیران خطاب کرد. از همه مردم خواهش می‌کنم برایم دعا کنند تا دوباره روی پاهایم بایستم