به گزارش افکارنیوز،

به نظر می‌رسد خیلی‌ها از اینکه امیر قلعه‌نویی‌ به فوتبال ایران با تراکتورسازی بازگشته، ناراحت هستند. از همان ساعات نخستی که قلعه‌نویی‌ وارد تبریز شد، شایعه‌سازان هم دست به کار شدند. از تماس با بازیکنان تراکتور برای جدایی گرفته تا شایعه سیلی زدن به گوش بختیار رحمانی.

 

قلعه‌نویی‌ که کمتر مصاحبه می‌کند و قصد دارد بیشتر به ترمیم نقاط ضعف تراکتور بپردازد، اظهاراتی کوتاه بدین شرح ارائه کرد:

 

* گویا شما گفته‌اید بختیار را به پادگان بفرستند.

- شما به این شایعه‌سازان توجه نکنید. من در این مدت تمام تلاشم را می‌کنم تا بختیار به پادگان نرود و امیدوارم هر چه زودتر بختیار را در تمرینات ببینم. من این پسر را دوست دارم چون بازیکن بزرگی است.

 

* بی‌انضباط نیست؟

- در این 10 روزی که من به تراکتورسازی آمده‌ام، هیچ بی‌انضباطی‌ای از او ندیدم. اینکه می‌گویند بدون اجازه به تهران آمده، صحت ندارد. چون یک جلسه تمرین فردای بازی استقلال را از من اجازه گرفته بود.

 

* شایعه شده که شما از فرط عصبانیت به او سیلی زده‌اید.

- از شما بعید است که این حرف‌ها را باور می‌کنید. مگر شما مرا نمی‌شناسید که چنین سوالی می‌پرسید؟ بهتر است این سوال را از خود بختیار بپرسید. در مرام امیر قلعه‌نویی‌ این رفتارها نیست. سال‌هاست در فوتبال ایران حضور دارم و همه مرا می‌شناسند. در مرام ما سیلی زدن تو گوش بازیکن نیست. این‌ها مثل فرزندان من هستند. شما بهتر است از سرپرست و بازیکنانی که در رختکن حضور داشتند بپرسید. باشگاه و خودم از آن روزنامه شکایت کردیم.

 

* ظرف یک روز، سه بازیکن جذب کردید که در نوع خود جالب بود.

- نیاز به حضور چند بازیکن باتجربه داشتیم برای همین این سه بازیکن را جذب کردیم. سه بازیکن دیگر را هم با آرامش و دقت، ظرف روزهای آینده جذب خواهیم کرد. خیلی صحبت کردم. دعا کنید که پیش مردم آذربایجان روسفید شوم... خداحافظ.