به گزارش افکارنیوز،

سید پندار توفیقی درباره اظهارات کرار جاسم در صفحه اینستاگرامش مبنی بر اینکه توفیقی، نظری‌جویباری و سبک‌دست به تعهدات‌شان عمل نکردند، گفت: کرار طبق تفاهم‌نامه‌ 250 میلیون تومان از قراردادش را گرفته و ادعایی برای بقیه آن ندارد. قرار بود کرار یا نماینده‌اش فیش مالیاتی سال 91-90 که ادعا کرده آن را پرداخت کرده را تحویل باشگاه استقلال بدهد. در واقع باشگاه استقلال به ازای این فیش باید پول مالیاتش را پرداخت می‌کرد.

وی افزود: کرار هنوز این فیش پرداختی که مبلغ آن 117 میلیون تومان است را تحویل نداده و جالب اینکه از اداره مالیات نیز استعلام گرفتیم و اعلام کردند مالیات سال 91-90 پرداخت نشده است.

دبیر هیئت مدیره استقلال در خصوص اینکه کرار گفته که تا زمان پرداخت نشدن مطالبات و مالیاتش نباید منزلش را تحویل بدهد، گفت: اجاره‌نامه این ملک به نام بهرام افشارزاده و باشگاه استقلال است. کرار فیش پرداختی‌اش را به باشگاه نداده و به عراق رفت، باشگاه استقلال تا چه زمانی می‌توانست منتظر کرار بماند؟

توفیقی عنوان کرد: باشگاه ذی‌حساب دارد و طبق تفاهم‌نامه کرار باید فیش پرداخت مالیاتش را به باشگاه استقلال می‌داد. تاکید می‌کنم که موضوع کرار تمام شده و دیگر نباید به آن پرداخت.