به گزارش افکارنیوز،

این روزها پرسپولیس «بدون سنگربان» سخت به دنبال پر کردن لیستی است که تقریبا بی دروازه‌بان مانده و هر روز نام جدیدی هم به میان می آید.

روز گذشته یکی منبع نزدیک به باشگاه پرسپولیس خبر داد گلر مدنظر برانکو ایوانکوویچ یک دروازه‌بان کروات است که در فصل جاری فوتبال اروپا برای تیمی مجارستانی در لیگ یک این کشور توپ می‌زند.

* یکی از این دو نفر

بررسی تیم‌های لیگ یکی فوتبال مجارستان کار دشواری نبود. در سطح اول فوتبال مجارها 12 تیم حضور دارند که تنها دو تیم از میان آنها دروازه‌بان کروات دارند.

نفر اول بوزیدار رادوسویچ است. دروازه‌بانی 26 ساله با بلندی قامت 186 سانتی‌متر. دومین گلر کروات شاغل در لیگ یک مجارستان هم ایوان رادوس است که 31 سال سن دارد. ایوان 195 سانتی متر بلندی قامت دارد و سال‌هاست که در فوتبال مجارستان فعالیت می‌کند.

*ایوان رادوس

ابتدا باید از ایوان رادوس نوشت که 6 فصل برای دیوسگیور مجارستان توپ می‌زند. این کروات در 15 بازی از 19 دیدار فصل به میدان آمده است.

ایوان در فصل 13-2012 فوتبال آذربایجان هم بازی در تیم کاپاز را تجربه کرده است. این دروازه‌بان در فصل 10-2009 لیگ یک کرواسی 15 بازی برای کرواسیا سِسوِت بازی کرده است.

 

رادوس

 


* بوزیدار رادوسویچ

 آمار دروازه‌بان تیم دِبِرسِن عالی است. به نظر می‌رسد گلر مدنظر برانکو برای پرسپولیسی‌ شدن بوزیدار رادوسویچ باشد.

این دروازه‌بان 26 ساله با قراردادی 175 هزار یورویی به دبرسن پیوسته است. رادوسِویچ که در فصل 11-2010 لیگ یک کرواسی برای تیم سرشناس هایدوک اشپیلیت بازی کرده، در فصل جاری لیگ دسته اول مجارستان یکی از ستون‌های دبرسن بوده است.

 

رادوسویچ

 

تیم هفتم جدول فوتبال مجارها طی 19دیدار 22 گل دریافت کرده است در شرایطی که رادوسویچ 17 بازی انجام داده و 16 گل دریافت کرده است.

بوزیدار کلین‌شیت هم به نام خود ثبت کرده تا نشان دهد کارش را بلد است. جالب اینکه گلر دوم تیم دبرسن - وریچز - طی 2 بازی 5 گل خورده تا تفاوت فنی دو دروازه‌بان به اندازه کافی مشخص شود.

ظاهرا بوزیدار تا نیمه سال 2017 با دبرسن قرارداد دارد اما مبلغ پایین قرارداد یاد شده کمک خواهد کرد تا پرسپولیس راحت‌تر از حد تصور این گلر را به خدمت بگیرد.

 

رادوسویچ

 

باید منتظر ماند و دید آیا این گزینه هم مانند سایر گزینه های مطرح شده فقط در حد یک نام باقی می ماند یا پرسپولیس با خارج کردن نام یکی از سه بازیکنش، یکی از این 2 دروازه بان را به لیست خود اضافه خواهد کرد؟