به گزارش افکارنیوز،

مربی – آنالیزور آبی‌پوشان از حرف‌های برانکو که گفته است استقلال یک‌سوم پرسپولیس هم موقعیت خلق نکرد، ناراحت بود و جوابش را داد.

 

شرایط این روزهای استقلال چگونه است؟

خوب!

خوب است، فقط همین...

تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته‌ایم. تمریناتی که بیشتر بر پایه بدنسازی استوار بود و برای این که قوای جسمانی بازیکنان را بالا ببریم، چاره‌ای جز این نداشتیم. البته دوران بدنسازی به اتمام رسید و فشار تمرینات کاهش پیدا کرد، حالا برای این که بچه‌ها را در شرایط مسابقه قرار دهیم، چند بازی تدارکاتی را در دستور کار قرار دادیم. اولین جدال‌مان برابر امیدهای‌مان بود و فردا رودرروی تیم ملی دانشجویان قرار می‌گیریم.

پرویز مظلومی در تمرین استقلال غایب بود.

خب که چی؟!

این غیبت، حاشیه‌ها و شایعاتی را به همراه داشت؛ شایعه قهر سرمربی استقلال.

نه آقا، از این خبرها نیست و پرویزخان هم کسالت شدیدی داشت و هم این که دنبال برخی امور بود، به همین علت نتوانست در تمرین شرکت کند. این شایعات وجود خارجی ندارد و باور نکنید. مظلومی تمام فکر و ذهنش معطوف به موفقیت استقلال است.

استقلال در فصل نقل و انتقالات توفیق چندانی نداشت.

به هر حال دنبال بازیکنانی بودیم تا تیم را تقویت کنیم اما نشد. برخی از بازیکنان پول زیادی طلب کردند و برخی دیگر باشگاه‌شان اجازه حضور در استقلال را نداد.

فقط می‌توانید بازیکن خارجی جذب کنید.

دنبال این موضوع هستیم و باید بازیکن خارجی را بگیریم که بتواند به استقلال کمک کند. یک بازیکن مدنظر ماست و در صورتی که شرایط فراهم شود، به ایران می‌آید.

استقلال بازی سختی را برابر ذوب‌آهن پیش رو دارد.

این یکی از جدال‌های سرنوشت‌ساز استقلال در راه قهرمانی است. ذوب‌آهن یکی از رقیبان اصلی آبی‌پوشان محسوب می‌شود و می‌توان گفت این بازی 6 امتیاز دارد. اگرچه بازی در خانه حریف برگزار می‌شود اما تیم ما نیز آمادگی لازم را داشته و از توان بالایی برخوردار است، به امید خدا می‌رویم تا بتوانیم با یک نتیجه مطلوب زمین را ترک کنیم.

برانکو گفته استقلال یک‌سوم پرسپولیس هم موقعیت خلق نکرد؟

برانکو اول ایرانی شود، بعد حرف بزند. ایشان نمی‌داند حد و اندازه استقلال و پرسپولیس کجاست. زدن این حرف‌ها اصلاً خوب نیست و نباید این‌گونه صحبت‌ها را مطرح کرد. استقلال و پرسپولیس از تیم‌های مطرح و پرطرفدار فوتبال ایران هستند. توهین، اشتباه است. ما همواره برای پرسپولیس احترام ویژه‌ای قائل بوده‌ایم و حرفی را بر زبان نمی‌آوریم که باعث رنجش خاطر شود.

رضا احدی هم به خاک سپرده شد.

رضا احدی از فوتبالیست‌های بزرگ این مملکت بود که به حق واقعی‌اش نرسید. او برای استقلال زحمات زیادی کشید و من نمایش‌های خوبش را به خاطر دارم. او غریبانه رفت و کاش قبل از این که فوت می‌کرد و زنده بود، قدرش را می‌دانستیم. کاش به پیشکسوت‌ها تا زمانی که هستند، بها می‌دادیم. درگذشت آقارضا که از همه جهات نمونه و دوست‌داشتنی بود، یک ضایعه بزرگ برای فوتبال ایران است. از صمیم قلب فقط دعا می‌کنم خداوند بزرگ به خانواده احدی صبر بدهد.