به گزارش افکارنیوز،

منصور پورحیدری درباره تساوی استقلال مقابل استقلال اهواز  اظهار داشت: فوتبال روزهای بد و خیلی بد هم دارد و ما در سالیان گذشته چند بار این روزها را دیده ایم و تجربه کرده ایم. شخصا امید زیادی داشتم استقلال برابر تیم هم نام اهوازی که برایمان عزیز و محترم است به یک پیروزی مقتدرانه دست پیدا کند.

وی ادامه داد:نمی دانم ما حریف را دستکم گرفتیم یا آنها برای این بازی انگیزه های غیرقابل پیش بینی داشته اند اما هرچه بود سبب شد همه استقلالی ها اعم از اعضای باشگاه، مربیان، بازیکنان و به خصوص هواداران ساعت های رنج آوری راتجربه کنند و خود من به شخصه در منزل و پای تلویزیون در طول بازی 90 دقیقه عذاب کشیدم و بعد از اتمام مسابقه با توجه به شرایط جسمانی ام قرص آرامبخش استفاده کردم. 

پیشکسوت باشگاه استقلال ادامه داد: این بازی با تمام تلخی هایش می تواند یک تلنگر جدی و به موقع برای استقلالی ها باشد تا در بازی های آینده عملکرد بسیار بهتری نسبت به آنچه دیروز دیدیم داشته باشند.امیدوارم بچه ها قدر فرصت های آتی را بدانند و با تلاش بیشتر کارشان را دنبال کنند.تساوی دیروز یک سیلی محکم بود ولی من آن را به فال نیک می گیرم.

پورحیدری درباره حضور نصرالله عبداللهی در باشگاه استقلال گفت: استقلال خانه همه پیشکسوتان خود است اما در این باره اجازه بدهید بعد از به نتیجه رسیدن همه مسایل مربوطه صحبت شود.