به گزارش افکارنیوز،

این روزها و در استقلال لو رفتن اخبار محرمانه این تیم به یک دردسر بزرگ تبدیل شده است. لو رفتن صحبت‌های مربیان اهمیت جدی نداشت اما وقتی پس از اعتصاب بازیکنان استقلال، بهرام افشارزاده به محل تمرین رفت و انتقادهای تندی را از پسران آبی داشت و کلمه به کلمه حرف‌های مدیرعامل در صفحات روزنامه‌ها به چاپ رسید، جنجال بزرگی به راه افتاد. به طور حتم آن حرف‌های جنجالی را که فراموش نکرده‌اید: «هر کس ناراحت است، می‌تواند همین الان برود! من سال‌ها در کمیته المپیک حضور داشته‌ام. رضازاده، ساعی، دبیر، سلیمی، خادم، جدیدی و حیدری شاگردان من بوده‌اند، شماها که گنده‌تر از اینها نیستید.»

استقلال برای برپایی اردوی پیش از بازی به هتل آکادمی رفته بود، مهدی رحمتی به واسطه آسیب‌دیدگی نمی‌توانست تیمش را همراهی کند، حنیف عمران‌زاده هم‌اتاقی همیشگی کاپیتان توقع نداشت در روزی که یار غارش نیست با 3 بازیکن هم‌اتاقی شود. اعتراض او به جایی نرسید و مدافع آبی‌پوشان که بسیار عصبانی شده بود، با مشت به دیوار کوبید و سر و صدا به راه انداخت. این دعوا هم خیلی زود رسانه‌ای شد. اگرچه یک بازیکن جوان در مظان اتهام قرار داشت اما مدارکی مستند برای مظنون وجود نداشت.

در روزی که تمرین استقلال پشت درهای بسته و در زمین شماره دوی آزادی بدون حضور خبرنگاران، عکاسان و تماشاگران برگزار می‌شد، میلاد فخرالدینی و مجید صالح در مرور کارهای تاکتیکی درگیری لفظی پیدا کردند. این خبر از رختکن آبی‌ها به بیرون رفت بدون هیچ کم و کاستی. برای شناسایی جاسوس تلاش زیادی صورت گرفت اما باز هم بی‌فایده بود. چند روز قبل‌تر نیز جر و بحث دیگری اتفاق افتاد و عمران‌زاده و فخرالدینی درگیری لفظی داشتند و آن خبری نبود که مسکوت باقی بماند.

یکی از اعضای کادرفنی در مظان اتهام به جاسوسی قرار داشت. برای اینکه شخص مورد نظر را امتحان کنند برخی اخبار در حضور وی مطرح شد تا پس از پخش آن برخورد صورت گیرد اما این اتفاق شکل نگرفت تا همچنان جاسوس شناسایی نشود.

یکی از مسئولان استقلال اعلام کرد ظرف 72 ساعت آینده جاسوس را شناسایی می‌کنم اما نه تنها خبرچین شناسایی نشد بلکه همچنان با قدرت به وظیفه سازمانی‌اش عمل کرد.

خط خوردن برهانی از فهرست 18 نفره استقلال 5 دقیقه محرمانه ماند. یکی از بازیکنان درباره این موضوع مسائلی را مطرح کرد که حاشیه‌ساز شده است. او به یکی از مربیان و چند بازیکن گفته من به آقای X شک دارم و به طور حتم او خبرچین بوده است. وی به رسانه‌ای شدن علاقه خاصی دارد و در طول این فصل بارها مصاحبه کرده است. این اتهام به گوش آقای X رسید. او نه تنها عصبانی نشد بلکه در پاسخ به این اتهامات در جمع چند نفره‌شان این جملات را بر زبان آورد: «او خودش به برخی‌ها خط می‌دهد در کار مربی استقلال بگذارند آن وقت دیگران را متهم می‌کند! حرف‌هایش را جدی نمی‌گیرم.»