به گزارش افکارنیوز،

او در بخشی از صحبت‌هایش اشاره‌ای به حضور بازیکنان باتجربه در استقلال کرد و وجود آنها را برای این تیم غنیمت مهمی شمرد. مظلومی که چیزی در حدود 5 دقیقه برای شاگردانش حرف می‌زد ابتدا به آنها گفت: «بازی‌ها در نیم‌فصل دوم هفته به هفته سخت‌تر می‌شود و ما دیگر نباید امتیاز از دست بدهیم.

البته از تلاش همه شما تشکر می‌کنم که ظرف این مدت با وجود کم و کاستی‌هایی که بوده با قدرت در تمرینات شرکت داشته‌‌اید. در این دو بازی هم ما اشکالاتی داشتیم که نباید در دیدارهای بعدی آنها را تکرار کنیم.» سرمربی استقلال با اشاره به این موضوع از رفتار مهاجم تیمش در قبال اتفاقات دو هفته اخیر هم تقدیر کرد: «همه شما هوای استقلال را داشتید و این برای من قابل تقدیر است.

یک نمونه‌‌اش رفتار خوب آرش برهانی بود. او به رغم آنکه در دو بازی اخیر‌مان با توجه به شرایط سیستم بازی از فهرست تیم خط خورد نه تنها برای تیم حاشیه ایجاد کرد بلکه بازیکنان تیم را به حمایت و تلاش بیشتر برای موفقیت استقلال تشویق کرد تا ثابت کند که بیش از هر چیز به فکر استقلال است. این رفتار برهانی برای استقلال باارزش است و باید بداند که ما این مسائل را می‌بینیم و بی‌توجه به آنها نیستیم.» مظلومی سپس بار دیگر از همه بازیکنان استقلال تشکر کرد و از آنها خواست تا خود را برای دیدار با نفت آماده کنند.