به گزارش افکارنیوز،

علی اکبر طاهری در حاشیه مراسم واگذاری دو ورزشگاه شهید کاظمی و امام رضا به استقلال و پرسپولیس اظهار داشت: بحث اینجاست که باشگاه چه سیاستی دارد و تمام بازیکنان و مربیان از آن تبعیت می کنند. این ورزشگاه را باید بین تیم های پایه تقسیم بندی کنیم.

وی درباره شرایط پرسپولیس در جدول عنوان کرد: من بهتر می دانم در این خصوص کارشناسان صحبت کنند. امیدوارم ما صدر جدول را خیلی زود در اختیار بگیریم. 

سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: من اظهارنظری درباره صحبت های مظلومی ندارم. من امیدوارم شغل مقدس داوری را همه به آن احترام بگذارند. از کادر فنی، هواداران و مدیران می خواهم به داوران احترام لازم را بگذارند.

تمام رده های پایه هر باشگاه با توجه به سخت افزاری که در اختیار دارد و باید توسعه داده شود پیش می رود. طبق برنامه هایی که ما داریم خیلی بیشتر از این زمین ورزشگاه باید فکر کنیم. من فقط می توانم به صورت قلبی جواب بدهم که ما در این فصل قهرمان می شویم. 

وی درباره اینکه گفته می شود داوری ها به سود پرسپولیس است، افزود: باز هم می گویم امر داوری امر بسیار مقدسی است و همه باید به آن احترام بگذارند. از کمیته داوران بگیرید تا دپارتمان داوری باشگاه ها نباید به داوران بی احترامی کنند.

طاهری درباره اینکه گفته می شود فهرست پرسپولیس برای فصل آینده مشخص شده، گفت: شما خودتان می گویید می برید، می دوزید. اگر من بگویم بله یکسری تبعات دارد و اگر بگویم نه تبعات دیگری دارد. انشاالله در آینده ای نزدیک در این خصوص صحبت خواهیم کرد.