به گزارش افکارنیوز،

رضا حسن زاده درباره باخت شب گذشته استقلال به نفت اظهار داشت: فارغ از همه مسائلی که در این مسابقه رخ داده وقتی استقلال در سه بازی خود بعد از شروع نیم فصل فقط دو امتیاز کسب کرده نشان می دهد که در تعطیلات نتوانسته خودش را به خوبی تقویت کند. برعکس مشخص است که سایر تیم ها تا اندازه ای این کار را بهتر انجام داده اند.

وی افزود: موضوع دوم تاکتیک های تکراری استقلال است که حالا برای همه حریفان لو رفته و مربیان حریف به خوبی می دانند از چه طریقی راه های نفوذ بازیکنان استقلال را ببندند و برعکس می دانند که چطور به دروازه استقلال برسند. پس از تساوی استقلال مقابل استقلال اهواز فکر می کردیم شوکی به تیم وارد شده و مقابل نفت نتیجه می گیرد اما ظاهرا اشتباه فکر کرده بودیم.

مدافع اسبق استقلال اضافه کرد: پرسپولیس این روزها انصافا زیبا بازی می کند. خوب هم نتیجه می گیرد. درست برعکس استقلال در نیم فصل اول که هم خوب بازی می کرد و هم خوب نتیجه می گرفت. متاسفانه همین شرایط باعث شده تا هواداران هم کمتر از بازی های استقلال استقبال کنند. گرچه همواره در چنین شرایطی طرفداران تیم باید حامی استقلال باشند.

حسن زاده ادامه داد: وقتی استقلال نتوانست در فصل نقل و انتقالات بازیکنانی را در خط هافبک جذب کند خیلی ها گفتند به این خاطر بوده که روحیه امید ابراهیمی و چشمی تضعیف نشود اما این اشتباه بود و حالا نتیجه اش را می بینند. جذب بازیکن در جهت تقویت تیم دلیل ضعف نفرات دیگر نیست. برای مواقعی مثل حالاست که خسرو حیدری مصدوم شده و نیاز است که یک نفر در خط هافبک به تیم کمک کند.

وی تاکید کرد: همواره مسابقات در نیم فصل دوم شرایط سخت تری را پیش روی تیم ها می گذارد و در چنین وضعیتی نیاز است که بازیکنان با روحیه بالاتر در مسابقات حضور پیدا کنند. اما متاسفانه استقلال تا اینجای کار اینگونه نبوده و باید امیدوار باشیم تا حداقل این تیم بتواند سهمیه آسیایی را بگیرد.

حسن زاده گفت: به اعتقاد من استقلال هنوز هم مهره هایی دارد که بتواند با آنها شرایطش را بازیابی کند. مدیران و مربیان تیم باید این موضوع که چرا استقلال نتوانسته در این هفته ها امتیاز کسب کند را کالبدشکافی کنند. چون پیش رفتن با این وضعیت آینده خطرناکی را پیش روی استقلال می گذارد.