به گزارش افکارنیوز،

دیدار استقلال و گسترش فولاد با نتیجه دو بر یک به سود شاگردان مظلومی به پایان رسید.

حواشی نیمه دوم این دیدار به شرح زیر است:

- تعداد تماشاگرانی که این دیدار را از نزدیک تماشا کردند چیزی بیش از 70 هزار تماشاگر بود.

- در دقیقه 58 این دیدار بین رحمتی و نصرتی برخورد لفظی ایجاد شد که با زدن یک ضربه از سوی نصرتی به صورت رحمتی همراه بود و دروازه‌بان استقلال نقش بر زمین شد. بعد از این درگیری داور مسابقه نصرتی را از زمین اخراج کرد.

- بعد از درگیری میان نصرتی و رحمتی، ترابپور مربی دروازه‌بان‌های استقلال برای اعتراض به این مسئله نزدیک بود وارد زمین شود که با دخالت نیمکت نشینان این تیم موفق نشد و از کنار زمین به همراه مظلومی به بازیکن گسترش فولاد معترض شدند.

- هواداران استقلال در اواسط نیمه دوم با شعارهایی، به دست‌هایی اشاره کردند که به زعم آنها به دنبال جام گرفتن پرسپولیسی‌ها هستند.

- بعد از اخراج نصرتی از بازی هواداران استقلال علیه او شعار دادند.

- حنیف عمران زاده بعد از دریافت کارت زرد در این دیدار، بازی بعدی تیمش را از دست داد. بعد از دریافت کارت زرد از سوی او، مظلومی به داور بازی اعتراض کرد.

- روی نیمکت استقلال طالبلو، پروپئیچ، حیدری، برهانی، مجیدی، حاج محمدی و برزای حضور داشتند. روی نیمکت گسترش فولاد هم نظامی پور، گودرزی، سیدصالحی، کوهنورد، گیورگیف، کربلایی و نریمان جهان نشسته بودند.

- جاسم کرار هافبک عراقی سابق استقلال از کسانی بود که این دیدار را از نزدیک تماشا کرد.

- انفجار سه نارنجک دستی در این دیدار از حاشیه‌های عجیب بازی بود.

- دو تعویض از سه تعویض استقلالی‌ها در این دیدار به صورت اجباری و به دلیل مصدومیت بازیکنان استقلال انجام شد.

- پس از پایان بازی، مهدی رحمتی با اندک بازیکنان استقلال که هنوز در زمین بودند به سمت تماشاگران این تیم رفت و برای آنها دست تکان داد.

- فرهاد مجیدی چهره ویژه این دیدار با برقراری تدابیر امنیتی جالبی محل وی آی پی ورزشگاه را ترک کرد و این درحالی بود که چند هزار تماشاگر استقلال منتظر خروج او از ورزشگاه بودند. گفته می شود وی بعد از بازی به همراه برادرش فرزاد مجیدی قرار است به ملاقات پورحیدری بروند.