به گزارش افکارنیوز،

محمد ناظم‌الشریعه پس از پیروزی پرگل تیم ملی فوتسال ایران مقابل ویتنام و صعود به فینال جام ملت‌های آسیا، اظهار داشت: خوشبختانه توانستیم بازی خوبی را انجام بدهیم و شک نداشته باشید که در دیدار فینال نیز به دنبال ارائه یک بازی زیبا هستیم.

وی با اشاره به فینالیست شدن ازبکستان تأکید کرد: قطعاً رسیدن ازبکستان به فینال این دوره از مسابقات بخشی مربوط به حضور پرشور تماشاگرانش است، اما ما با تمام قوا وارد میدان می‌شویم، حال بتوانیم جام را در این کشور بالای سر ببریم.

سرمربی تیم ملی فوتسال با اشاره به بازیکنان حاضر در تیم ملی گفت: ما جمعی از ستاره‌های بزرگ فوتسال ایران را در اختیار داریم که حاصل تلاش تمامی مربیان هستند. بازیکنان تمام نکات لازم را در زمین اجرا می‌کنند و امیدواریم در بازی فینال هم این موضوع وجود داشته باشد.

ناظم‌الشریعه خاطرنشان کرد: این موقعیت را در ابتدا به مردم خوب میهنم و سپس به تمام مربیانی که این بازیکنان شاگردشان هستند، تقدیم می‌کنم. امیدوارم با پیروزی در دیدار فینال بتوانیم با جام قهرمانی به ایران بازگردیم.

وی در درمورد مصدومیت کشاورز گفت: با تلاش‌های دوران، بدنساز تیم او هم‌اکنون شرایط بازی پیدا کرده و در این دیدار هم برای دقایقی به میدان رفت و توانست دو گل زیبا به ثمر برساند. امیدوارمی در دیدار فینال هم از تجربه کاپیتانمان استفاده کنیم.

انتهای پیام/آ