به گزارش افکارنیوز،

برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس هفته گذشته تولد 62سالگی اش را جشن گرفت.

 

در اولین جشن بازیکنان با کیک در تمرین تیم حاضر شدند و تولد مربی خود را جشن گرفتند و البته با مالیدن کیک به صورت او حسابی از خجالتش درآمدند.

 

کیکی که به نوشته بعضی از رسانه ها هفتصد هزار تومان برای پرسپولیسی ها تمام شده بود. این نشان می دهد درست است که بازیکنان پرسپولیس در اعتراض به مشکلات مالی تیمشان اعتصاب کردند و باعث کلی جنجال و حاشیه شدند اما آنها که مدام از جیب خالی و نداری صحبت کنند، وقتی پای خرید کیک تولد به میان بیاید، به راحتی هزینه می کنند.

 

برانکو در این جشن از بازیکنان خواست برای رسیدن به هدف بیشترین تلاش را انجام بدهند و به این وسیله به او بهترین هدیه را بدهند.

 

کیک بعدی را علی ضیا مجری تلویزیون برای سرمربی تیم محبوبش خرید. ضیا که با شادی اش بعد از گل تساوی در دربی حاشیه ساز شده بود، روی کیکش نوشته بود "یک یک" که اسم برنامه ای است ویژه برای شب های نوروز که با اجرای وی روی آنتن خواهد رفت. البته ضیا به شوخی درباره آن توضیح داد منظورش از این عبارت همان یازده یعنی شماره پیراهن برانکو ایوانکوویچ بوده است.

 

او از این تولد عکسی در اینستاگرامش منتشر کرد که خیلی زود به خاطر نگرانی از ناراحتی هوادارن استقلال آن را پاک کرد. کیک تولدی که ضیا برای برانکو تهیه دیده بود گویا نکته منشوری داشته و اصلا اجازه نداده کسی از آن عکس بگیرد و خودش هم کمتر جلوی دوربین خبرنگارها حاضر شده است.

 

کیک تولد برانکو ایوانکوویچ