به گزارش افکارنیوز،

ابراهیم قاسمپور در مورد لیست جدید تیم ملی گفت: خوب یا بد لیستی که اعلام شده نظر کارلوس کی‌روش است و باید به نظر مربی هر تیمی برای انتخاب نفرات مدنظرش احترام گذاشت چرا که لیست هر تیم بر اساس سلیقه مربی و تاکتیکی که مدنظر اوست، مشخص می‌شود.

وی افزود:‌ شاید از نظر من و یا فرد دیگری بازیکنان دیگری هم می‌توانستند در لیست تیم ملی قرار بگیرند اما وقتی مربی یک تیم نفرات مدنظرش را انتخاب می‌کند باید به آن احترام گذاشت چراکه قرار است تاکتیک‌های آن مربی در بازی اجرا شود. حتی در سطح باشگاهی هم اعتقاد دارم نمی‌توان به انتخاب بازیکنان انتقاد زیادی کرد.

پیشکسوت فوتبال ایران درباره دعوت سوشا مکانی به تیم ملی اظهار داشت: شاید من هم موافق این انتخاب نباشم اما حتما به اعتقاد کی‌روش صلاحی در کار بوده که این دعوت صورت گرفته است. بدین ترتیب به لیست انتقاد زیادی وارد نیست.

قاسمپور در رابطه با اینکه آیا خوب‌های لیگ در لیست تیم ملی هستند، گفت: کی‌روش آنقدر تجربه دارد که تلفیقی از جوانان و باتجربه‌ها را به تیم دعوت کند. به هر حال در مرحله بعد کار سخت‌تر می‌شود و کادر فنی تمام مسائل را در نظر می‌گیرد.

وی در رابطه با عدم ثبت‌نام علی کفاشیان در انتخابات فدراسیون فوتبال اظهار داشت: امیدوارم کسانی که برای شرکت در انتخابات کاندید شدند، توانایی لازم را داشته باشند و در نهایت فردی به عنوان رئیس انتخاب شود که به امور فوتبال و مشکلات آن آگاه باشد امیدوارم فردی که فوتبالی است، در نهایت این پست را در اختیار بگیرد.

پیشکسوت فوتبال در رابطه با اینکه آیا در بین کاندیداهای فعلی فرد فوتبالی حضور دارد، گفت: شاید برخی افراد خودشان فوتبال بازی نکردند ولی سال‌ها در کنار فوتبال بودند. مثلا صفایی‌فراهانی فوتبالی نبود اما از لحاظ مدیریتی خیلی قوی کار کرد. برعکس این اتفاق هم ممکن است. مثلا شاید یک مدیر فوتبالی باشد ولی توانایی‌اش محدود. در کل یک مدیر برای موفقیت باید فاکتورهای زیادی داشته باشد.