به گزارش افکارنیوز،

پیمان کیانیان درباره حواشی اخیر باشگاه تحت هدایت خود می گوید: من واقعا نمی دانم یکسری افراد چه سودی از این که برای راه آهن حاشیه درست کنند، می برند. متاسفانه ظرف روزهای گذشته اخباری مبنی بر استعفای مدیرعامل باشگاه منتشر شد که به هیچ عنوان صحت نداشت و پیگیر هستیم منبع خبر را پیدا کنیم. آقای صادقپور به عنوان مدیرعامل باشگاه به کارش با قدرت ادامه می دهد و هیچ مشکلی وجود ندارد.

وی درباره مشکلات مالی تیمش عنوان می کند: امروز در همه بخش های کشور عزیزمان ایران، مشکلات مالی وجود دارد و ما نیز از این قاعده مستثنی نیستیم. تلاشمان بر این است که این مشکلات را رفع کنیم و اعضای تیم با آسودگی خیال بیشتری به کارشان ادامه دهند.

کیانیان درباره گلایه برخی بازیکنان می گوید: من به عنوان مالک باشگاه نهایت تلاشم را برای تزریق پول به اعضای تیم انجام می دهم. در جلسه ای که با نماینده های بازیکنان داشتم، متحد شدیم تا برای رسیدن به هدف نهایی به هیچ مساله ای توجه نکنیم. درباره مسائل موجود در باشگاه هم بهتر است آقای صادقپور به عنوان مدیرعامل صحبت کند.

«آیا از حضور از فوتبال پشیمان نشده اید؟»، مالک راه آهن پاسخ این پرسش را اینگونه می دهد: هرگز پشیمان نیستم. اهداف من برای حضور در فوتبال بلندمدت است و چنین حواشی مرا خسته نمی کند. اگرچه در این مدت حواشی زیادی اطراف تیم وجود داشته و گاها برخی بازیکنان نیز مصاحبه هایی انجام دادند اما من مانند فرزندانم تمام این بچه ها را دوست دارم و به کارم با قدرت ادامه می دهم.

او ادامه می دهد: ما نهایت تلاشمان را می کنیم تا بتوانیم تیم را در لیگ برتر حفظ کنیم اما اگر سقوط هم کنیم، اشکالی ندارد. همانطور که گفتم اهداف من برای سرمایه گذاری در فوتبال کوتاه مدت نیست و اگر خدای ناکرده به لیگ دسته اول هم برویم، تلاش می کنیم تا دوباره به لیگ برتر برگردیم. انشاءالله در این مسیر موفق باشیم.

کیانیان صحبت هایش را اینطور به پایان می برد: من به عنوان بخش خصوصی قبل از ورود به فضای فوتبال همه مسائل را درک کرده بودم و می دانستم باید چه چیزهایی را در نظر بگیریم. سختی های کار را نیز می شناسم. انشاءالله در راستای رسیدن به کمال تلاش های مان بی نتیجه نماند.