به گزارش افکارنیوز،

امیر قلعه نویی در واکنش به صحبت های دیروز سرپرست کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال در این باره اظهار داشت: متاسفم که آقایان تجزیه و تحلیل درستی از صحبت های من نداشته اند. بنده بعد از 36 سال حضور در ورزش و فوتبال خوب می دانم چگونه صحبت کنم و کارم را بلدم. اما ظاهرا این آقایان که با فوتبال بیگانه اند و به پست و منصبی رسیدند تحمل هیچ حرفی را ندارند. اگر این گونه است باید صدا و سیما و دیگر رسانه ها را تعطیل کنیم تا کسی حرفی نزند و دیکتاتوری بشود.

وی در ادامه افزود: بنده  در تلویزیون گفتم مدیریت کفاشیان در فوتبال مرگ است و منظورم این بود که وقتی این همه مدیر فوتبالی در خانه هایشان نشسته اند آقایان می روند مدیری را در راس فوتبال قرار می دهند که سابقه فوتبالی نداشته و در دو و میدانی و کمیته المپیک مشغول بوده. آیا این روش و این انتخاب درست است؟ حالا بعد از دو دوره و حدودا هشت سال آقای کفاشیان با فوتبال آشنا شده و در ای اف سی کرسی هایی را به دست آورده می خواهند او را کنار بگذارند.

سرمربی تراکتورسازی خاطرنشان کرد:من با شخص کفاشیان کاری ندارم و با این روش و بدعت غلط مخالفم. فوتبال 7،8 سال به خاطر این تصمیم ضربه خورد و حالا که مدیری با آن کمی آشنا شده می خواهیم او را کنار بگذاریم. همه حرف من این است. یادم می آید که آقای هاشمی طبا را از بخش صادرات به ورزش آورده اند. در ابتدا هم بخش تخصصی ایشان که توسعه صادرات بود آسیب دید و هم ورزش اما در ادامه دیدیم که آقای هاشمی طبا با این حوزه آشنا شد و ورزش ما در کمیته آسیایی به کرسی هایی مهم رسید اما ایشان را کنار گذاشتند. این می شود مرگ ورزش. بنده صحبت هایم حول این محور می چرخید. حالا نمیدانم چرا این دوستان برای خودشان تفسیرهایی که دوست دارند داشته اند.

وی بیان داشت:  آقایان در فدراسیون و کمیته اخلاق بروند و هر پیگیری که می خواهند انجام دهند. بنده فقط این توضیحات را دادم تا اذهان روشن شود و امیدوارم این دوستان هم بتوانند تجزیه و تحلیل های درستی از صحبت ها داشته باشند.

سرمربی تراکتورسازی خاطرنشان کرد:من کاری با کمیته اخلاق ندارم اما کفاشیان دوست صمیمی من است و با او رابطه نزدیکی دارم.در همه این سال ها برای کفاشیان احترام خاصی قائل بوده ام و معتقدم از مدیران ارزشی و لایق کشورمان است.

قلعه نویی در پایان در پاسخ به این سوال که چه جوابی به پیام اینستاگرامی مهدی رحمتی دارد گفت: حرفی ندارم.