به گزارش افکارنیوز،

رضا مهاجری در نشست خبری بعد از بازی تیمش مقابل استقلال اهواز اظهارداشت: خدا را شاکر هستم که همانطور که سال گذشته را نسبتا خوب به پایان رساندیم توانسیم سال 95 را نیز به خوبی شروع کنیم.

وی با بیان این مطلب که بازی با تیم‌هایی که در خطر سقوط قرار دارند همیشه دشوارتر است افزود:در 35 دقیقه پایانی نیمه دوم بازی شناور و خوبی انجام دادیم و می‌توانستیم بیشتر از دو گل به ثمر برسانیم اما عدم تمرکز سبب شد که تنها به دو گل دست پیدا کنیم.

مهاجری تصریح کرد: در نیمه اول شادابی همیشگی را نداشتیم و موقعیت‌های زیادی به استقلال اهواز دادیم  و فکر می‌کنم دلیلش این بود که در روزهای اخیر به دلیل بارندگی در سالن تمرینات را ادامه دادیم.

سرمربی تیم فوتبال پدیده با اشاره به شادی بازیکنان پدیده و شروع بازی پس از گل دوم این تیم عنوان کرد:ما باید خیلی حواسمان باشد بچه‌های ما با تجربه هستند بنابراین  نباید سرشان کلاه برود.وقتی در زمین خود شادی می‌کنیم داور این اجازه را دارد که دستور شروع مجدد بازی را صادر کند.

وی بیان کرد: خدا را شکر نه تنها یونس بلکه تمام بازیکنان به خود باوری رسیده اند یونس در دو بازی اخیر خوب درخشیده است به نظر من هر بازیکن در درجه اول باید به خودش کمک کند و امیدوارم نفراتی چون مردانی، سالاری و سایر جوانان نیز به این خودباوری دست یابند.

مهاجری خاطرنشان کرد: با این برد با تیم‌های پنجم و ششم جدول تنها یکی، دو امتیاز اختلاف داریم و امیدواریم بتوانیم به رده‌های بالاتر صعود کنیم.