به گزارش افکارنیوز،

پرویز مظلومی پس از تساوی یک - یک تیمش مقابل استقلال خوزستان اظهار داشت: بازی خوبی بود. دو تیم فوتبال بازی کردند و موقعیت‌های خوبی روی دروازه‌ها ایجاد شد. هر دو تیم شایسته کسب سه امتیاز بودند. ما برای کسب سه امتیاز به اهواز آمده بودیم و روی ضربه از راه دور گل خوردیم و کاری از دست‌مان بر نمی‌آمد. تیم حریف باانگیزه بود، اما ما هم بازی خوبی انجام دادیم.

وی خاطرنشان کرد: تیم حریف پس از گل فشار آورد. ما تلاش کردیم و حتی می‌توانستیم گل دوم را بزنیم. یکی از توپ‌های ما به تیر خورد و در دفاع هم کم‌اشتباه بودیم. جا دارد از هواداران‌مان تشکر کنیم که امروز تنهای‌مان نگذاشتند. از بازیکنانم نیز تشکر می‌کنم که واقعاً جنگیدند.

«استقلال خوزستان باانگیزه بود، اما ما هم بازی خوبی انجام دادیم»، سرمربی تیم فوتبال استقلال با بیان این جمله خاطرنشان کرد: تیم حریف پس از گل فشار آورد. ما تلاش کردیم و حتی می‌توانستیم گل دوم را بزنیم. یکی از توپ‌های ما هم به تیر دروازه خورد.

وی با بیان اینکه تیمش در دفاع هم کم‌اشتباه بوده است، گفت: جا دارد از هواداران‌مان تشکر کنیم که امروز تنهای‌مان نگذاشتند. از بازیکنانم نیز تشکر می‌کنم که واقعاً جنگیدند.

مظلومی در پاسخ به این پرسش که تساوی در این دیدار به سود کدام تیم بود، گفت: این تساوی نه به درد ما می‌خورد و نه استقلال خوزستان و تنها به سود رقیبان است. یک امتیاز این بازی برای قهرمانی به ما و استقلال خوزستان کمک نمی‌کند.

وی در مورد حملات استقلال خوزستان عنوان کرد: طبیعی بود که حریف فشار بیاورد. آنها رو به توپ‌های بلند آوردند و ما عقب کشیده بودیم و در حملات غافلگیر شدیم. ما موقعیت برای گل زدن داشتیم و حریف هم صاحب این موقعیت شد.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در مورد شانس قهرمانی تیمش گفت: ما هنوز امید داریم که تا روز آخر صدر را حفظ کنیم.

مظلومی در مورد اینکه چرا تیمش عقب کشیده بود، خاطرنشان کرد:  نیمه نخست در یکی دو صحنه غافلگیر شدیم، اما وحید طالب‌لو توپ‌ها را به خوبی گرفت. اگر بازیکنانم دقت می‌کردند، می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم.

وی در خصوص تعطیلات لیگ برتر عنوان کرد: این تعطیلات حداقل به سود ما نبود. سازمان لیگ مجبور بود به خاطر تیم ملی بازی‌ها را تعطیل کند و چیز عجیبی نبود.