منابع خبري معتبر، نيمه معتبر و غيرمعتبر زيادي تاكنون در اين رابطه خبرهايي را مخابره كردهاند، اما هيچ كدام از آنها تاكنون رنگ واقعيت به خود نگرفته و به عمل نزديك نشدند! تازهترين خبري كه در اين رابطه به گوشمان رسيده، بر مطلبي كه توسط يكي از نزديكان وي در يكي از روزنامههاي ورزشي به چاپ رسيده، مربوط ميشود.

انتشار این خبر واکنش‌های متفاوتی را از سوی افراد مختلف در برداشت. خبر حاکی از آن است که چون مخالفت سعیدلو با مدیرانی چون زری‌بافان و دیگر نزدیکان احمدی‌نژاد و همچنین نحوه عزل و نصب‌های غیرمنطقی او در بسیاری از فدراسیون‌ها توانایی تصمیم‌گیری درباره موضوعات مهمی چون انتخاب هیات مدیره باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال، موضع مدیریتی وی را متزلزل کرده، به زودی دادکان که از حمایت داوود احمدی‌نژاد(برادر رییس دولت دهم)، سردار رویانیان(رییس ستاد حمل‌ونقل و بهینه‌سازی مصرف سوخت) و اعضای نهاد ریاست جمهوری را به همراه دارد، جانشین او خواهد شد.

این خبر البته به شدت از سوی نزدیکان دیگر دادکان رد می‌شود. ی

کی از افراد نزدیک به دادکان که تمایلی به افشای نامش نداشت، گفت: «تاکنون بارها از سوی مسوولان بلندپایه دولتی، برای دادکان پیغام فرستاده شده و او را به بازگشت به عرصه مدیریت ورزش فراخوانده‌اند، اما خود وی هیچ تمایلی به این کار ندارد و دوست دارد که از عرصه مدیریت دور بماند. چون فضا را برای کار کردن مناسب تشخیص نمی‌دهد!» البته از آنجا که رخ دادن اتفاقات غیرمنتظره در فوتبال و ورزش ما به هیچ وجه بعید نیست اگر ناگهان دیدید که این امر هم به واقعیت بدل شد، اصلا تعجب نکنید. چون متخصصان اعلام کرده‌اند که شگفت‌زده شدن بیش از حد، برای سلامتی ضرر دارد!