به گزارش افکارنیوز،

امیرحسین صادقی در مورد دلیل افت صبا در نیم فصل دوم می‌گوید: الان وقت  این نیست که در مورد دلیل افت صبا صحبت کنیم چراکه این موضوع جز اینکه اختلاف ها را در تیم ما بیشتر کند فایده دیگری ندارد.

 

او ادامه داد: باید تمام تمرکز خود را روی 6 بازی باقیمانده لیگ‌برتر بگذاریم تا بتوانیم بهترین نتیجه را بگیریم و برای سهمیه آسیایی تلاش کنیم. شخصا برای من مهم این است که این چند بازی تمام شود و بعد از آن می‌توانیم بنشنیم و درباره مشکلات تیم صحبت کنیم.

 

مدافع باتجربه صبا در مورد اینکه آیا مشکلات مالی باعث نتیجه نگرفتن این تیم شده است هم گفت: مشکلات مالی که به کنار زمانی که ما در بالای جدول بودیم یک نفر کنار تیم ما نبود اما حالا که نتیجه نگرفته‌ایم برای ما جریمه مالی در نظر گرفته‌اند که این به نظرم کار ما را سخت کرده است.

 

او ادامه داد: متاسفانه از بعد از جام شهدا کادرفنی و بازیکنان تنها شدند و هیچ کس به تیم ما رسیدگی نمی‌کند. مصدومیت جلال‌الدین علی‌محمد و اینکه نتوانستیم جانشین مناسبی برای او پیدا کنیم هم در کار ما تاثیرگذار بوده است. متاسفانه تلاش‌های ما در این بازی‌ها به ثمر ننشسته و امیدوارم در بازی‌های بعدی بتوانیم این نتیجه را جبران کنیم.

 

امیرحسین صادقی در پاسخ به این سوال که از نظر او شانس اول قهرمانی در لیگ‌برتر کدام تیم است هم گفت: اگر بخواهم صادقانه بگویم از نظر من استقلال شانس اول قهرمانی است و بعد از آن پرسپولیس چراکه استقلال شرایط مناسبی برای رسیدن به قهرمانی دارد.

 

او در مورد اینکه بازی‌های باقیمانده استقلال به مراتب سخت‌تر از پرسپولیس است هم می‌گوید: این بازی‌ها چون در ورزشگاه آزادی است، نمی‌تواند سخت باشد ضمن اینکه استقلال رقیبی در جدول ندارد و برای نگه داشتن صدرجدول با خودش رقابت می‌کند. استقلال یک بازی سخت دارد و آن هم بازی با صبا است که امیدوارم کار این تیم به هفته پایانی و بازی با ما نکشد.

 

مدافع صبا در مورد جدایی احتمالی کی‌روش از تیم‌ملی هم می‌گوید: در طول تاریخ ایران افراد مهمی بوده‌اند که به این مملکت خدمت کرده‌اند اما یا از بین رفته‌اند و یا از کار برکنار شده‌اند و شرایط فوتبال ما دقیقا به همین شکل است. متاسفانه این موضوعی که شما می‌گویید در فوتبال ایران اصلا چیز عجیبی نیست و قابل پیش‌بینی بود.

 

صادقی در پایان گفت: جالب این است که همین آقایان که امروز زیرآب کی‌روش را می‌زنند فردا که مشکلی برای این فوتبال پیش بیاید می گویند ای کاش آن روز ایشان را نگه می‌داشتیم. من فکر می‌کنم اینکه آنها می‌خواهند کی‌روش برود چیز عجیبی نیست، عجیب این بود که آنها کاسه داغ‌تر از آش می‌شدند و از کی‌روش حمایت می‌کردند.