به گزارش افکارنیوز،

فراز کمالوند در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در خصوص برتری 3 بر 2 تیمش مقابل راه‌آهن اظهار داشت: بازی در سطح بالایی برگزار شد و بسیار جذاب بود. تیم حریف چون چیزی برای از دست دادن نداشت رو به بازی انتحاری آورده بود اما ما با وجود اینکه حدود 40 دقیقه 10 نفره بازی می‌کردیم، توانستیم از این دیدار سخت سربلند بیرون بیاییم.

وی ادامه داد: در فصل جاری در چند دیدار توانستیم حریفان را با گل‌های زیاد شکست دهیم، تیم‌هایی مثل ملوان، پدیده، ذوب‌آهن و راه‌آهن که نشان می‌دهد تیم گسترش فوتبال هجومی ارائه می‌دهد. شخصا از عملکرد شاگردانم در بازی با راه‌آهن رضایت کامل دارم.

سرمربی گسترش فولاد در واکنش به این سوال که چرا تیمش راحت گل می‌خورد، یادآور شد: نمی‌شود به آب رفت اما خیس نشد. اگر صرفا بخواهیم تیمی نتیجه‌گرا و دفاعی باشیم بازی‌های خود را به زحمت یک بر صفر می‌بریم اما وقتی تیم تمام توان خود را در حمله به کار می‌گیرد طبیعتا در خط دفاع آسیب‌پذیر نشان خواهد داد. تقریبا تمام مدافعان ما در حمله شرکت می‌کنند و طبیعی است در این شرایط دروازه‌مان روی ضدحملات باز شود با این حال من از شاگردانم رضایت کامل دارم. مطمئنا به خاطر همین بازی تهاجمی‌مان است که در بازی با راه‌آهن برای اولین بار ورزشگاه پر شد و این جای خوشحالی دارد.

کمالوند در پاسخ به این سوال که آیا تیمش بعد از بردهای اخیر به کسب سهمیه فکر می‌کند یا نه، گفت: پیش از این هم گفته‌ام که بعد از آمدن به گسترش فولاد برای این تیم هدف‌گذاری کردم. خودتان بهتر می‌دانید گسترش فولاد در دو فصل قبل برای بقا می‌جنگید و ما بعد از حفظ این تیم در لیگ برای این فصل روی رتبه تک رقمی هدف‌گذاری کردیم. خدا را شکر تا الان به آنچه می‌خواستیم، رسیده‌ایم و برای ادامه فصل هم تلاش خواهیم کرد روند روبه رشدمان را ارائه دهیم. البته در این میان نیم‌نگاهی هم به کسب سهمیه داریم.

وی در رابطه با آینده تیمش و اینکه آیا برای فصل آینده تیم گسترش تقویت خواهد شد، عنوان کرد: یقینا اسکلت  این تیم باید حفظ شده و تا حدی تقویت شود تا فصل آینده بتوانیم نتایج بهتری کسب کنیم. 

سرمربی گسترش فولاد در پایان در رابطه با ادامه درخشش محمد ابراهیمی در ترکیب تیمش، خاطرنشان کرد: بارهای گفته‌ام که جای بازیکنی مثل ابراهیمی در تیم ملی خالی است و در ملاقاتم با کی‌روش این موضوع را به وی گفتم. الان هم تاکید می‌کنم که ابراهیمی از نظر من هم اکنون آماده‌ترین مهاجم لیگ است و حتی می‌تواند بهترین بازیکن حال حاضر فوتبال ایران هم باشد. او در بهترین شرایط خود قرار دارد و واقعا حقش است به تیم ملی دعوت شود و من امیدوارم ابراهیمی همانند شجاعیان به حقش در تیم ملی برسد.