به گزارش افکارنیوز،

محمد ابراهیمی در خصوص 5 گلی که در دو بازی اخیر تیمش به ثمر رسانده، اظهار داشت: تیم ما در شرایط خوبی به‌سر می‌برد. چه ابتدای فصل و چه حالا روند رو به رشدی داشتیم و هفته به هفته هم بهتر می‌شویم.

وی ادامه داد: در بعضی از بازی‌ها بدشانس بودیم و حق‌مان نبود امتیاز از دست بدهیم. خدا را شکر خیلی زود با صحبت‌ها و تمرینات کادر فنی، خود را ریکاوری کردیم. انشاءالله این روند خوب در هفته‌های آینده هم ادامه پیدا کند.

مهاجم تیم فوتبال گسترش فولاد با اشاره به 10 گلی که در لیگ برتر پانزدهم زده و حالا نزدیک‌ترین تعقیب‌کننده مهدی طارمی در جدول گلزنان محسوب می‌شود، تصریح کرد: دنبال این بحث‌ها نیستم. اصلا پست من به آقای گلی نمی‌خورد. بارها گفته‌ام که حضور همزمان در خط حمله و دفاع، کار را را برای کسب عنوان آقای گلی سخت می‌کند.

ابراهیمی اضافه کرد: دنبال بهترین عملکرد برای تیمم هستم. این موضوع برایم از همه چیز مهم‌تر است. اگر تیم موفق باشد یعنی من وظیفه خود را به نحو احسن انجام داده‌ام. گلزنی‌هایم هم لطف خدا بوده و خوشحالم توانستم زحمات بچه‌ها را با 5 گل و یک پاس گل در دو بازی اخیر بدهم.

وی در مورد این که چرا او و لئوناردو پیمنتا به صورت نوبتی پشت ضربات پنالتی می‌ایستند، گفت: شرط بستیم هر کسی پنالتی را خراب کرد، نفر دیگری ضربه را بزند! (خنده) البته این طور نیست. در بازی با ذوب‌آهن، من توپ را به سامان نریمان‌جهان دادم اما خودش قبول نکرد تا پنالتی را بزند. فضای تیم ما رفاقتی است و مهم نیست کدام بازیکن چند گل به ثمر می‌رساند. وقتی توپ را به سامان دادم تا پنالتی بزند، نشان دادم به دنبال هت‌تریک و آقای گلی نیستم و حتی به ذهنم هم خطور نکرده است.

مهاجم تیم فوتبال گسترش فولاد با اشاره به این‌که به طور شانسی در بازی هفته گذشته مقابل ذوب‌آهن هت‌تریک کرده، خاطرنشان کرد:  می‌توانید از سامان نریمان‌جهان بپرسید که من به دنبال زدن گل سوم و هت‌تریک نبودم. حتی اگر فیلم بازی را ببینید، مشخص است که به سمت سامان رفته‌ام تا توپ را به او بدهم که ضربه پنالتی را بزند.