به گزارش افکارنیوز،

فرشاد احمدزاده در نشست خبری باشگاه پرسپولیس در درفشی فر اظهار داشت: دربی همیشه حساسیت های خاص خود را دارد. انشاالله با همت بچه ها و حمایت هواداران به برتری برسیم.

وی افزود: دربی حساسیت ویژه ای دارد اما برای قهرمانی ما باید در آن به برتری برسیم. از هفته هفتم به بعد دیگر نباختیم .برای قهرمانی همان طور که گفتم باید همه بازی ها را ببریم. اگر استقلال را شکست دهیم تا حدودی قهرمانی ما قطعی می شود. 

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس درباره تاثیر حساسیت این دیدار روی کیفیت بازیکنان اذعان داشت: دربی دور رفت خیلی بهتر از استقلال بودیم. درست است که استرس وجود دارد اما به نظرم بهتر از آنها بازی می کنیم.

وی درباره پیش بینی اش از نتیجه دربی و همچنین شادی پس از گل جنجالی خود در هفته های اخیر گفت: انشاالله بازی را دو بر صفر می بریم. درباره خوشحالی بعد از گل هم من و محسن رفیق صمیمی هستیم و چند هفته است این خوشحالی را انجام می دهیم.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس درباره خوشحالی های بعد از گل شان خاطرنشان کرد: بستگی دارد چگونه به مساله نگاه کنیم. در بازی با ملوان هم متوجه نشدم زارع چه گفت چرا که جو ورزشگاه بسیار سنگین بود و صدا به صدا نمی رسید.

احمدزاده در پایان نظرش را درباره دو عدد 4 و 6 گفت. 6 را که همه دنیا می دانند چیست اما 4 را فقط خود استقلالی ها می دانند. 24 به خاطر هادی نوروزی فقید است که همیشه به یادش هستیم