به گزارش افکارنیوز،

در حال حاضر 3 تیم استقلال، پرسپولیس و استقلال‌خوزستان شانس‌های اصلی قهرمانی هستند هرچند که تیم‌هایی مثل ذوب‌آهن، تراکتورسازی و نفت‌تهران این تیم‌ها را تعقیب می‌کنند تا با توجه به لغزش احتمالی 3 تیم بالای جدولی بتوانند جای آنها را در جدول رده‌بندی بگیرند. نکته جالب اینجاست که با توجه به بازی‌های مشترک این 6 تیم بالای جدول بعضی تیم‌ها هستند که نقش حیاتی را در تعیین قهرمان لیگ‌برتر بازی خواهند کرد.

 

استقلال اهواز در این بین مهمترین نقش را دارد چراکه با 4 تیم پرسپولیس، استقلال‌خوزستان، ذوب‌آهن و تراکتورسازی باید بازی کند و بی‌تردید 3 امتیازی بازی‌های این تیم در برابر تیم‌های بالای جدولی نقش بسیار تعیین‌کننده‌ای در تعیین قهرمان دارد. با توجه به اینکه استقلال اهواز سقوطش به لیگ یک تا حد زیادی قطعی شده است، بسیاری از تیم‌ها انتظار دارند که از شاگردان سیاوش بختیاری‌زاده بازی جوانمردانه ببینند تا قهرمان به شکلی پاک در پایان فصل انتخاب شود.

 

البته در این بین تیم‌های راه‌آهن و صبا هم نقش تعیین‌کننده‌ای در تعیین قهرمان این فصل لیگ‌برتر دارند. راه‌آهنی‌ها در ادامه راه باید با 3 تیم مدعی پرسپولیس، ذوب‌آهن و استقلال‌خوزستان بازی کنند و صبا هم باید با استقلال، ذوب‌آهن و تراکتورسازی مصاف کند که بی‌تردید 3 امتیاز بازی‌های این تیم هم بسیار در تعیین قهرمان لیگ پانزدهم می‌تواند موثر باشد.