به گزارش افکارنیوز،

یحیی گل محمدی بعد از شکست تیمش مقابل تراکتورسازی  گفت: نتیجه‌ای که به دست آمد را دوست نداشتیم. برای بردن نتوانستیم تلاش زیادی کنیم و نسبت به حریف میل به پیروزی نداشتیم و آنها انگیزه بیشتری داشتند.

وی ادامه داد: به بازیکنان و مربیان تراکتورسازی این برد را تبریک می‌گویم. در این بازی تصمیمات داوری هم نقش زیادی داشت. سینا عشوری می‌توانست اخراج شود که داور راحت از کنار آن گذشت. داوری خیلی یک طرفه بود و تصمیمات بیشتر به سود حریف بود. انتظارم از بچه‌ها و در این بازی حاصل نشد. کارمان برای کسب سهمیه خیلی سخت تر شد. 5 بازی باقی مانده و باید به آن فکر کنیم و در آینده از این بازی درس بگیریم. امیدوارم در آینده بازی بهتری انجام دهیم.

وی در مورد اینکه به نظر می‌رسد بازیکنان تیمش به خاطر حضور در فینال جام حذفی انگیزه کمتری نسبت به تیم‌های بالادستی خود دارد، عنوان کرد: حرف‌تان را قبول دارم. شاید چون در فینال جام حذفی هستیم بچه‌ها خودشان را یک پای قهرمانی می‌دانند ولی این را باید در نظر بگیریم که ما فقط 50 درصد شانس قهرمانی داریم. نمی‌دانم چرا در برخی دقایق بازی را وا می‌دهیم. متاسفانه ما خیلی ضربه ایستگاهی به حریف دادیم.

سرمربی ذوب‌آهن تصریح کرد: داور خیلی خطا می‌گرفت. ما نباید تا این اندازه به حریف ضربات ایستگاهی می‌دادیم. ما باید در دفاع زودتر تصمیمات‌مان را اتخاذ کنیم. رشید مظاهری در صحنه گل اول می‌توانست عملکرد بهتری داشته باشد و در صحنه گل دوم هم مدافعان‌مان باید بهتر یارگیری می‌کردند.

گل‌محمدی در رابطه با اینکه بعد از تعویض‌هایش تیم ذوب آهن دچار افت شد، تصریح کرد: تعویض‌هایم بد نبود و ما بازیکنان قدبلندی را به زمین آوردیم. بازیکنانی که به عنوان یار تعویضی وارد زمین می‌شوند باید انگیزه دو چندان داشته باشند. متاسفانه داور هم خطاهای زیادی می‌گرفت و تراکتورسازی روی اوت‌ها و خطاها ما را اذیت می‌کرد.

وی در پایان گفت: باید همه در دفاع تیمی خوب عمل کنند ما در مسابقاتی که نتیجه را از دست دادیم در 90 درصدشان از روی ضربات ایستگاهی متضرر شدیم که بارها روی این مسئله کار کردیم. باید تمرکزمان را بالا ببریم و بعد از عمل توپ‌گیر در انتقال آن به حمله بهتر عمل کنیم و توپ‌ها را الکی لو ندهیم.