به گزارش افکارنیوز،

منصور پورحیدری به عنوان پرافتخارترین چهره باشگاه استقلال حتی بعد از بیماری سخت خود کنار تیم محبوبش حاضر شد تا با این حضور و انتقال تجربیاتش به کادر فنی و بازیکنان حکم بنزین سبز را برای آبی پوشان داشته باشد. 

این چهره در طول سال های زندگی ورزشی اش به دفعات ثابت کرده که استقلال را از اعماق وجودش دوست دارد لذا هر بار که نام استقلال برایش مطرح شده آن را در اولویت قرار داده است. 

طی هفته های اخیر این چهره حضور پررنگی در تمرینات و اردوهای پیش از بازی استقلالی ها داشته است و  صحبت هایی با بازیکنان و دستیاران پرویز مظلومی انجام داده تا به این شکل دغدغه های خودش را مطرح کند. 

حضور فردی چون پورحیدری با دارا بودن کوهی از تجربه برای استقلال و مربیان آن غنیمت است و به همین دلیل هیچکدام آنها نباید از حرف های این مرد که گاهی رنگ و بوی انتقاد به خودش می گیرد دلخور شوند. 

امروز وقتی در لابه لای اخبار مربوط به باشگاه استقلال شنیده شد که برخی افراد از انتقادات پورحیدری ناراحت شده اند این بحث بار دیگر خودنمایی کرد که آیا استقلالی ها قدر پرافتخارترین و باتجربه ترین عنصر باشگاه آبی را می دانند؟

تیم پرویز مظلومی اگر می خواهد از این روزهای مدعی بودن به ایام بحران نرسد و دربی را به کام طرفدارانش تلخ نکند باید در همین فرصت کوتاه باقیمانده از تجربیات منصور پورحیدری نهایت استفاده را ببرد.