به گزارش افکارنیوز،

علی‌اکبر طاهری در حاشیه تمرین امروز (شنبه) تیم فوتبال پرسپولیس ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: قبل از هر چیز از همه بازیکنان، اعضای کادر فنی، هیئت مدیره باشگاه و همچنین هواداران تشکر می‌کنم که کمک کردند تا تیم در این بازی مهم (دربی هشتادودوم تهران) برنده شود.

وی در ادامه افزود: با توجه به شرایط خوبی که از آن برخوردار بودیم من انتظار این برد را داشتم.

سرپرست باشگاه پرسپولیس تأکید کرد: ما قصد داریم با برنامه پیش برویم و دنبال این هستیم که در آینده اتفاقات خوبی برای باشگاه رخ دهد و روند حرکتی درستی را در پیش بگیریم. ممکن است در این راه با نوسان‌هایی روبه‌رو شویم، اما نباید اجازه دهیم این نوسانات شدید باشد و ما را از مسیر موفقیت‌مان دور کند.

طاهری با تمجید از هواداران پرسپولیس گفت: ما همیشه باید کاری کنیم که دل هواداران شاد شود و فضا را طوری نگهداریم که تیم شرایط بهتری پیدا کند. برای ما مهمترین مسئله رضایت و شادی هواداران است.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا مهدی طارمی در پرسپولیس ماندنی خواهد شد یا نه، گفت: قطعاً یکی از برنامه‌های ما حفظ بازیکنان مهم و تأثیرگذار تیم است. باید ضمن حفظ اسکلت اصلی تیم به‌خوبی خود را برای آینده تقویت کنیم.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در واکنش به پرسش یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه حالا دیگر استقلالی‌ها نمی‌توانند عدد چهار را به پرسپولیسی‌ها نشان دهند، گفت: ما باید یاد بگیریم تحت هر شرایطی به حریف خود احترام بگذاریم. همه رقبا برای ما قابل‌احترام هستند.

طاهری در پایان راجع به اینکه تیمش قهرمان لیگ خواهد شد یا نه، گفت: قطعاً نتایجی که تا اینجای فصل کسب کرده‌ایم باعث دلگرمی هواداران شده است. ان‌شاءالله با حمایت هواداران بتوانیم این روند را ادامه داده و در نهایت قهرمان لیگ شویم.