به گزارش افکارنیوز،

بهرام افشارزاده   درباره جلسه روز  (سه‌شنبه) اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال با بازیکنان و مربیان این تیم، انتقادات هواداران و ... صحبت‌هایی را انجام داد که در زیر می‌خوانید:

چرا تصمیم گرفتید روز گذشته جلسه‌ای با بازیکنان در هتل المپیک برگزار کنید؟

هدفم این بود که برای تقویت مسائل روحی و روانی بازیکنان برای آنها صحبت کنم. به آنها گفتم همه تیم‌‌های بزرگ شکست می‌خورند و تنها برای شما این اتفاق نیفتاده است. مسابقاتی را مثال زدم که تیم ملی بازی نخست خود را واگذار کرد، اما در پایان آن رقابت‌ها قهرمان شد. شکست در دربی آخر مسابقات نیست و چهار هفته دیگر باقی مانده است. اشاره کردم که 24 هفته صدرنشین لیگ بودند و شکست در دربی تنها یک اتفاق بود. داور هم یک پنالتی برای استقلال نگرفت و در مجموع روز‌، روز آنها نبوده است. صحبت‌های من با بازیکنان بیشتر جنبه روحی و روانی داشت و در پایان ضمن تشکر از زحمات کادر فنی و بازیکنان، ناهار را کنار هم صرف کردیم.

صحبت‌تان با مهدی رحمتی در چه موردی بود؟

درباره حال و هوای تیم صحبت کردیم و موضوع خاصی نبود.

پس از دربی، برخی‌ها انتقادات زیادی از استقلال و شخص شما کردند و شعار «حیا کن، رها کن» دادند. چه واکنشی به این انتقادات دارید؟

خیلی وقت بود این افراد منتظر بودند که با یک شکست انتقاد کنند. چرا وقتی استقلال دربی رفت و برگشت سال گذشته را واگذار کرد، این اتفاقات نیفتاد؟ چرا الان یادشان افتاده که اعتراض کنند و شعار بدهند؟ ورزش باید محیط سالمی باشد و اگر می‌خواهند استقلال موفق باشد، باید به تیم کمک کنند. در فصل جاری دو میلیارد و 600 میلیون تومان از بدهی‌های گذشته بازیکنان خارجی شامل، گوران لاوره، کاروالیهو و ... را پرداخت کرده و اجازه ندادم یک امتیاز از استقلال کسر شود، اما برخی‌ها کم‌لطفی می‌کنند.

خیلی ناراحت به نظر می‌رسید ...

آقایان نگذارند حرف‌هایی را که نباید بزنم، مطرح کنم. برخی‌ها منافع‌شان در استقلال به خطر افتاده است، اما اجازه نمی‌دهم این افراد منافع‌شان را پیش ببرند. دستور دادم تا گروهی پیگیر اتفاقات تمرین روزهای گذشته باشند. باید بررسی شود چه کسانی به استقلال خدمت کرده‌اند. البته من قضاوت را برعهده مردم می‌گذارم. آنها قضاوت کنند که چه کسانی عاشق استقلال هستند و دل‌شان برای این تیم می‌سوزد.

آیا قرار است تغییراتی در کادر فنی استقلال ایجاد شود؟

خیر، تا پایان فصل تنها چهار بازی باقی مانده است و تغییراتی نخواهیم داشت.

چه صحبتی درباره درگذشت مهرداد اولادی دارید؟

از شنیدن درگذشت این بازیکن متأسف شدم. این ضایعه را به جامعه ورزش و خانواده او تسلیت می‌گویم.