به گزارش افکارنیوز،

مصطفی قنبرپور درباره درگذشت ناگهانی مهرداد اولادی اظهار داشت: خبر درگذشت اولادی واقعاً تکان‌دهنده بود. باز هم یک ورزشکار جوان و عزیز دیگر از بین ما رفت و من این اتفاق تلخ را به اهالی فوتبال و خانواده مرحوم تسلیت عرض می‌کنم.

وی افزود: وقتی چنین اتفاقات تلخی رخ می‌دهد بار دیگر باید به خودمان آمده و به این بیاندیشیم که تا زنده‌ هستیم باید به هم احترام گذاشته و قدر یکدیگر را بدانیم. مرگ حق همه است و چه خوب است آدم‌ها تا زنده هستند اخلاق‌مدار باشند.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به دیدار تیمش مقابل استقلال اهواز نیز یادآور شد: مطمئناً بازی راحتی را پیش‌رو نداریم از این جهت که باید در هوای گرم اهواز به مصاف تیمی برویم که چیزی برای از دست دادن ندارد و مقابل ما کاملاً انتحاری بازی خواهد کرد. بازیکنان حریف جوان هستند و با انگیزه بالا به میدان می‌آیند و میزان دوندگی‌شان هم قطعاً بالا خواهد بود و از هر زمان دیگری خطرناک‌تر هستند. با توجه به این قضیه فرصت اشتباه در این بازی را نداریم و باید با یک بازی هوشمندانه و منطقی سه امتیاز را کسب کنیم.

قنبرپور تأکید کرد: برای این دیدار مهرداد کفشگری و مهدی طارمی را به‌دلیل محرومیت در اختیار نداریم، اما کامیابی‌نیا را برخلاف بازی قبل در این بازی در اختیار داریم و دیگر نفرات با آمادگی بالا در اختیار کادرفنی هستند. پیروزی در این دیدار بسیار حائز اهمیت است و ان‌شاءالله با یک برد دیگر صدرنشینی خود را حفظ خواهیم کرد.