به گزارش فارس؛عزیز محمدی، رئیس سازمان لیگ برتر گفت: تمام ارگانهای ذیربط برای برگزاری این دیدار آماده هستند ومشکل خاصی از این لحاظ وود ندارد.

وی ادامه داد: به همت شهرداری تهران در ضلع غربی ورزشگاه آزادی برای حدود ۵ هزار از هواداران چادرهایی تعبیه شده تا آنها بتوانند امشب را در این محل سپری کنند ضمن اینکه پذیرایی مختصری نیز برای این تعداد تهیه شده است.

عزیز محمدی تاکید کرد: یگان ویژه از صبح فردا در ورزشگاه آزادی مستقر است و بلیت فروشی از صبح زود آغاز می‌شود اما از هواداران درخواست می‌کنم با توجه به اینکه بازی ساعت ۱۸:۳۰ آغاز می‌شود تا جایی که امکان داشته باشد از مراجعه شبانه وحتی صبح زود به ورزشگاه خودداری کرده و طی ساعات باقی مانده روز برای دیدن مسابقه اقدام کنند تا ضمن ایجاد نظم و ترتیب ترافیکی هم ایجاد نشود.

رئیس سازمان لیگ برتر با بیان اینکه پیش‌بینی می‌کنیم بازی فردا با حضور ۱۰۰ هزار نفر برگزار شود، گفت: بلیت فروشی تا زمانی که فضای ورزشگاه کاملا پر شود، انجام خواهد شد و در صورت پر شدن ورزشگاه از طریق صدا و سیما این امر را به اطلاع مخاطبان فوتبال می‌رسانیم تا دیگر تماشاگری به ورزشگاه نیاید ضمن اینکه در دیدار فردا هیچ مکان خالی را در نظر نگرفته‌ایم.

وی در پایان گفت: تعداد سکوهای در نظر گرفته شده برای دو تیم نصف به نصف است و قیمت بلیت نیز برای مسابقه هیچ تغییری نخواهد کرد.