به گزارش افکارنیوز،

بر این اساس میثم مجیدی و علیرضا رمضانی برای بازی حساس با فولاد از لیست 18 نفره استقلال خارج شدند. البته میثم مجیدی به دلیل مصدومیت در دربی با تیم تمرین نکرده بود و از قبل هم قابل پیش‌بینی بود از لیست 18 نفره این تیم خط می‌خورد.

 

 

محرومیت یعقوب کریمی و پروپجیچ و مصدومیت عادل شیحی و میثم مجیدی احتمالا تغییرات گسترده ای را در ترکیب استقلال ایجاد خواهد کرد.  اگر اتفاق خا صی نیفتد فردا امید نورافکن مدافع چپ استقلال و حنیف عمران زاده و هرائر مگویان و میلاد فخرالدینی 3 دفاع دیگر استقلال را تشکیل خواهند داد.

 

 

با وجود اینکه مظلومی نیاز به یک بازیکن تهاجمی برای شکست فولاد دارد به احتمال فراوان فردا فرشید اسماعیلی زوج امید ابراهیمی را در خط هافبک دفاعی تشکیل خواهد داد. اما محرومیت یعقوب کریمی و مصدومیت محسن کریمی احتمالا باعث می شود آرش برهانی در پست وینگر چپ به میدان رود و جابر انصاری و خسرو حیدری در تلاش هستند که سجاد شهباززاده را به عنوان تنها مهاجم این تیم تغذیه کنند.

 

 

ترکیب احتمالی استقلال به شرح زیر است:

 

 

مهدی رحمتی، امید نورافکن، هرائر مگویان، حنیف عمران زاده، میلاد فخرالدینی، فرشید اسماعیلی، امید ابراهیمی، آرش برهانی، جابر انصاری، خسرو حیدری و سجاد شهباززاده.